Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik szerelem első látásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval akit azóta nem tudok kiverni a fejemből.Jövőhéten randizunk ha minden igaz...De én párkapcsolatban élek ides- tova 8 éve.Az eszem azt mondja ne!!de a szívem az igen felé húz!Volt már valaki hasonló helyzetbe?Mit tegyek??
2012. ápr. 14. 21:21
 1/9 anonim válasza:
Randizol vele és barátod van? Én mérlegelnék,már a barátom miatt is.Tudom,hogy így nehéz józanul gondolkodni,de ne hamarkodd el a döntést,az soha nem vezet jóra!
2012. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerelem nincs, csak vágy.
2012. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És szegény pároddal mi lesz? :( Ezt talán vele kellene megbeszélned, mert a párod háta mögött randizni gerinctelenség, hogy finoman fogalmazzak, már ne haragudj.
2012. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak vonzalom, izgalom. Mi az, hogy kapcsolatban vagy, de randiztok? Akkor előtte illene szakítani, márha megteszed. Ha nem, akkor meg ne randizz.
2012. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyébként létezni létezik szerelem első látásra,de nem túl tartós,tapasztalat sajnos.A legelső szerelem,amit éreztem,ilyen volt.Maradt plátói.
2012. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fordított helyzetben mi lenne mit gondolsz? 8 év után ilyet tennél egy olyan emberel aki szeret, aki melletted állt ha bajban voltál vagy éppen csak rossz hangulatod volt, meg hallgatta a hülyeségeidet, te meg ilyet tennél, csak gondolj bele, mit fog érezni, gondolja abba bele, hogy lehet e majd minden a régi ha az a másik srác akibe bele szerettél, majd felpróbál és megy a következőhöz, életed egy igen nagy hibáját fogod elkövetni amire majd rá is fogsz döbbenni, és hosszú évekbe fog teli amire valamennyire felemészted. De azt megmondom, hogy még 1 embert nem fogsz találni aki ki fog melletted bírni 6 évet.
2012. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Ne ítélkezz ismeretlenül!......
2012. ápr. 14. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig csak jót akarok neked, mert ennek nagyon rossz vége lesz majd meglátod, mondjuk azt mondják az élet megoldja, de te kérdezted én válaszoltam...
2012. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez valószínüleg csak szexuális vonzalom, és én a helyedben találkoznék azzal a fiúval aki tetszik, hiszen ha annyira szeretnéd a párod, nem kezdtél volna ennyire vágyakozni a másik fiúra. Vele szemben "gerinctelenség", de lehet, hogy ha nem ismerkedel emg ezzel a pasival, örökké bánod, de az is lehet, hogy emgismered, s rájössz, hogy mennyivel értékesebb számodra a párod.
2012. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!