Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy bejövök e a csajnak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány. talán ő a legszebb akit eddig láttam. Nem ismerjük egymást, nem is beszélgettünk. Suliból hazafelé szoktam néha látni a barátnőivel. Ötletek?


Nincs kedvem beégni mindenki előtt :D



2012. ápr. 14. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem....menj oda hozzá és kérdezd meg,hogy lehetne e köztetek valami....vagy tettszel e neki...Ha azt monddja ck 5 m távolság lehet köztetek....az égés :(
2012. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem, de szerintem nem ilyen egyszerű.


Ha pontoznom kéne magam külsőleg, akkor adok magamnak egy nagyon erős 8-8,5 pontot. De a mai lányok olyan elvárások elé állítják a férfiakat, hogy alig akad kedvükre való.

2012. ápr. 14. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
mondjuk kezdetnek menj oda hozzá, és kérdezd meg, mennyi az idő. ha kicsit is normális, akkor válaszolni fog. mosolyogj rá közben, nem azzal az édi féloldalassal, hanem teli szájjal (a féloldalasról sokan azt hiszik az ismertségi körömből, hogy valami kifogásolnivalót találtál rajta - persze csak a kapcsolat elején). utána valahányszor látod, mindig mosolyogj rá. majd megint emnj oda hozzá, mondd azt neki, hogy látod rajta, milyen jól öltözködik, és nem szeretne-e tanácsot adni neked, mert szeretnél venni valamit a húgodnak/anyukádnak/keresztanyádnak/nagynénidnek a születésnapjára, és ruhában gondolkodsz, de azon belül nincs igazán ötleted.
2012. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!