Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy én is bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és van egy lány, akivel nagyon jól érzem magam. Adja felém a jeleket de nem olyan egyértelműen. Munkatársam szerint érezhetően vibrál a levegő, ha együtt vagyunk (egy helységben pl.) Egy baj van, hogy a munkatársam. Szeretném kideríteni, hogy tényleg bejövök-e neki, mert ha nem, akkor nagy blama lenne és megrontaná a munkatársi viszonyt is.


Lányok, van valami bitos módszer annak kiderítésére, hogy tetszem-e a lánynak? Nem csak a megérzés, hanem tuti módszer...

Kérlek segítsetek...


2009. febr. 21. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a legjobb módszer ha megkérdezed!:)

PErsze nem kell egyből lerohannod! HA akarsz tőle valamit,akkor hívd el valahova.Randizgassatok.Max nem lesz belőle semmi.A lány venni fogja a lapot hogy tetszik neked.MAjd elmondhatod az érzéseidet,és kérdezd meg hogy ő mit gondol erről.

2009. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálam is jelenleg van egy hasonló dolog. próbáltam kipuhatolni barátnőjétől, de nem mondott semmit (nem akar beleszólni azt mondta), csak hogy szimpatikus vagyok neki, de hát nekem is sok lány az, mégse akarok tőlük semmit :)

Én is a randira hívást ajánlanám első körben.

2009. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!