Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Bejelölt Facebookon és én írtam rá először, hogy ismerjük e valahonnan egymást,és beszélgettünk kicsit. Egy ideig nem dumáltunk, aztán buliban találkoztam vele,és vigyorogva köszönt. Másnap ráírtam és azóta szoktunk beszélgetni..Néha ő ír rám, néha én átlagba kb minden másnap! Ez most jelent valamit, hogy rámír elég sokszor? Vagy csak ennyire barátságos típus?
2012. márc. 28. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi így nem tudhatjuk ..
2012. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor mindegy...Amúgy én 16 vagyok,ő 19.
2012. márc. 28. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Te beszélsz vele te találkoztál vele neked kell észrevenni hogy viszonyul hozzád hogy viselkedik veled.Am meg ha neked bejön akkor te is adhatsz neki jeleket nyugodtan ..

2012. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen jelekre gondoltál?
2012. márc. 28. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Keresd társaságát gyakran beszélgess vele szemezz vele flörtölj próbáld úgy intézni dolgokat ketten maradjatok stb ..
2012. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ok,köszi csak félek, hogy úgy pofára esek....aaaaa
2012. márc. 28. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem közömbös irántad, szerintem "nem fecsérelné rád" az időt, ha nem igy lenne. Ha akarsz tőle valamit legyél barátságos vele, és előbb utóbb elhív valahová
2012. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...kíváncsi vagyok, hogy lesz-e az egészből valami!
2012. márc. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!