Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem? Annyi félelmem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Annyi félelmem van :S 2x/f

Figyelt kérdés

Van egy lány. Régóta jóban vagyunk és sokat beszélgetünk, de csak barátilag. Nekem az elejétől fogva tetszett, de nem nyomultam rá úgy soha. Csak barátok vagyunk. Sokszor megbeszéltük egymással az ilyen "párkapcsolati" dolgokat, bár egyikőnknek sem volt párkapcsolata, legalábbis úgy tudom. Csak ilyen ki tetszik dolgokról beszélgettünk.


Egy ideje úgy tűnik, hogy mintha több lenne köztünk. Nem volt semmi fizikailag, csak a beszédéből néha úgy érzem, hogy talán nem annyira távolságtartó. Én igazán kedvelem és örülnék is neki, télleg nagyon rendes lány. De félek, hogy nem vagyok elég jó neki. Főleg külsőre. A fiú ismerősei, úgy érzem, hogy sokkal jobban néznek ki nálam. Ha lenne is köztünk valami, akkor folyton rosszul érezném magam. Azt hinném, hogy neki is olyan fiú kéne inkább, vagy hogy egy olyat jobban tudna szeretni.


Már elég régóta tart ez az állapot. Én elhatároztam, hogy nem kezdeményezek, ő meg azt mondta még régebb, hogy nem kezdeményezne fiúnál. Én néha úgy gondolok rá, mintha télleg szeretném, de nem merem, mert félek, hogy megszívom. Félek attól, hogy egyszercsak úgy elhagy, vagy hogy rájön mégse vagyok olyan jó. Mivan ha csak barátként tekint rám? Vagy, ha olyan vagyok, mintha a tesója lennék? Sokmindent megbeszélünk, de lehet csak azért mert én vagyok a top friendzone guy


Mit gondoltok?


2012. ápr. 12. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok egy csajjal bár szerintem én jól nézek ki.Csak barátok vagyunk és félek ha megmondanám neki hogy tetszik akkor az is megszűnne de legalábbis megváltozna minden de közbe meg érzem hogy van valami köztünk.Állandóan összeakad a tekintetünk,pont akkor hívott fel mikor már én tárcsáztam meg hasonló buz*ságok.
2012. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Huhh nálam is ugyan ez van.Csak én össze is jöttem a lánnyal de aztán szakítottunk.De szakítástól függetlenül rengeteget vagyunk együtt és sokat beszélünk, tehát nem tudom mi ez az állapot.Drukkolok neked is:D

Szerintem nyugodtan próbáld meg ha úgy érzed:)

2012. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én már sokmindent elképzeltem. Legszívesebben szerelmet vallanék neki, vagy elmondanám, hogy tetszik és szeretném, ha több lenne, mint barátság, esetleg randizzunk, úgy, mintha nem barátok lennénk vagy valami ilyesmi.


Az a fő bajom, hogy nem érzem magam jó pasinak. Félek, hogy csak ilyen alsó vagy esetleg középkategóriás srácnak sorol be. Még, ha bele is menne abba, hogy járjunk. Hogy is mondjam. Ha tudnám, hogy pontosan ezt gondolja rólam, hogy annyira nem nézek ki jól, akkor én nem mennék bele. Egyszerűen rosszul esik.

2012. ápr. 12. 00:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz franc se tudja, nálunk bonyolultabb mert a pasija akkor csalta meg mikor én éppen eldicsekedtem neki hogy az egyik közös lányismerősünk csak egy éjszakára kellett.Na erre ő kiakadt én nem tudtam hogy megcsalták, bár én nagyon örültem neki, de nem merek nyomulni mert kiakadt a férfiakra és rám is csak így tud tekinteni a történtek miatt.Arra gondoltam holnap elviszem fagyizni vagy sétálni, többször találkoztunk már de nem merem megmondani neki hogy érzek és ez nagyon fura érzés.
2012. ápr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, két lehetőséged van:

1. Szenvedsz itt magadban.

2. Rákérdezel nála.

Én azt mondom, szedd össze magad, és állj elé. Ha te is tetszel neki, akkor ne "hisztizz", hogy szerinted jobban néz ki a többi barátja, ha veled akar lenni, akkor a többi úgysem érdekli. Ha meg nem, akkor is tudod legalább, hogy mi a helyzet, és nem kergetsz ábrándokat. Szóval, gatyát felkötni és hajrá!

Ja, és egy jó tanács: ezt a "félek, hogy elhagy, mert én nem vagyok elég jó neki" bla-bla dumát felejtsd el nagyon gyorsan, mert ha összejöttök, és ezt látja/érzi rajtad ő is, hogy te így gondolkodsz magadról - na, annál kevés idegesítőbb dolog van.

23L

2012. ápr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom, mindketten elég visszahúzódóak vagytok, és ezért egyikőtök sem kezdeményez - de könyörgöm, ne várd már el, hogy a lány tegye meg az első lépést! Szedd össze magad, és lépj! Ne aggódj a külsőd miatt, arra meg pláne ne gondolj, hogy nem vagy elég jó neki - ezt az ő dolga eldönteni, nem a tiéd :-) Ha tényleg olyan jóban vagytok, akkor a barátságot nemleges válasz esetén is fenn tudjátok tartani - már ha ez így mindkettőtöknek megfelel. Egy próbát megér :-)
2012. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos énis magamra ismertem mikor ezt a kérdést elolvastam.De hogy kezzünk nyomulni rá hogy neki se legyen kényelmetlen és azért ne nézzen szánalmasnak.
2012. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem az a gond, simán rányomulnék de 1.most csalta meg a pasija 2. ezért nem bízik a férfiakban 3.nagyon félénk lány 4. attól félek hogy azt hiszi ő is csak egy éjszakára kellene mint a közös lányismerősünk 5. félek hogy még barátként is elveszítem
2012. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett, Kedves Kérdező? Léptél végül? És ő hogy viszonyult hozzád? És Kedves Első válaszoló, a Te esetedben?
2012. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!