Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizzak vele? Belebonyolódja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak vele? Belebonyolódjak egy esetleges kapcsolatba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Randira hívott egy kurd fiú. Egy gyroszosban dolgozik, ott ismerkedtünk meg, hónapok óta tőle veszem az ebédemet. Szimpatikus, kedves, mindig jókat beszélgetünk (már amennyi abba a pár percbe belefér). Pár napja elkérte a számomat, én pedig hirtelen felindulásból megadtam neki. Még aznap fel is hívott és már a találkozót is megbeszéltük. Nekem viszont kétségeim vannak, nem tudom jó ötlet-e belebonyolódni bármibe is - egy éjszakás kaland vagy valami több lesz (lenne-e), nem tudom. Mit tennétek a helyemben?

25/L



2012. ápr. 11. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szóval van egy szimpatikus, kedves fiú, akivel még beszélgetni is lehet, és nem besz@ri.

Szerintem innen a logikus lépés hogy elkerülöd, és még véletlenül se bonyolódsz vele kapcsolatba. (szarkazmus gyengébbek kedvéért)

2012. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Azt,hogy belebonyolódj egy lehetségesnek tűnő kapcsolatba,csak te tudhatod.Hogy mi sül ki belőle csak akkor derül ki,ha elmész,úgyhogy ne gondolkozz,IRÁNY A RANDI!26n
2012. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Khmm... alaposan tanulmányozd a kulturájukat, és legyél azért egészségesen bizalmatlan bármilyen jónak is tűnik.
2012. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne bonyolódj bele. Főleg, ha iszlám vallású, mert nekik egy kicsit más a nőkhöz és párkapcsolathoz való hozzáállásuk, ugye ezt nem kell magyarázni.


Nem is olyan rég milyen botrány volt belőle, hogy a magyar és török bíróságra is kellett szaladgálni egy nőnek, mert az apja elrabolta a kisfiukat, teletömte az agyát a vallásukkal, mire sikerült visszaszerezni a gyereket, már teljesen az anyja ellen fordult.

Tudom, ez csak egy eset, és nem valószínű, hogy veletek is ez lenne, de szerintem ennyire eltérő kultúrájú emberek inkább ne bonyolódjanak egymásba.

2012. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most jöttem vissza a találkozóról. Háááááát, mit mondjak... nagyon érdekes volt. A szó rossz értelmében sajnos. A kedves, szimpatikus fiú ugyanis alkoholista! Másfél óra alatt lehúzott fél liter vodkát 3 energia itallal keverve. Csak néztem. Aztán már mászott volna rám, azt akarta, hogy töltsem nála az éjszakát. Másra sem vágyom mint egy részeggel henteregni...

Azt hiszem holnaptól máshol veszem a gyroszomat :D Ennyit a kedves, aranyos kurd fiúról...

2012. ápr. 11. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:

:)

Részvétem.

2012. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom, hogy már nem aktuális a dolog, de azért még adok egy linket, ami kapcsolódhat a témához.


[link]

2012. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!