Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy Lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás01134 kérdése:

Szerelmes vagyok egy Lányba, De friss kapcsolatba van, mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés
Egy Bulin ismerkedtem meg vele jobban és belezúgtam mindíg rá gondolok! De viszont friss kapcsolatba van, Mit tegyek?
2012. jan. 4. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hgyd békén ,én épp igy jártam karácsony elött.és majd meg vesz a fene érte ,de ugy gondoltam jobb ha hagyom mert nem karok neki bajt okozni.:-(
2012. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! De nagyon bírom szerintem ő is engem. Már vagy 1 éve ismerem és most a szilveszteri bulin volt egy kis időnk együtt lenni. Lehet várok vele míg szakít a mostani párjával szerintem nemsokáig fog tartani mert az ez előtti is nem tartott 2 hónapnál több ideig! De viszont én szívből szeretem és nem birom kiheverni =/
2012. jan. 4. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha bír téged, miért nem veled jött össze?
2012. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, nekem még roszabb mert én meg be is valottam neki hogy szerelmes vagyok belé és akkor mondta ,hogy van barátja én aszt hittem megörülök ,és még ráadásul minden nap látom és beszélgetek is vele mert egy boltba eladó és direkt azért megyek be hogy lássam ,tudom hogy csak magam kinzom vele ,de ez van.
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem... az tényleg szar lehet!



Hát ezt nem tudom mért nem velem jött össze így hozta a sors!

2012. jan. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!