Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Nektek mi tetszene?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek mi tetszene? Hogy szólítson le titeket egy lány?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy... :D hol kéne? buszon? suliban? utcán? tök ismeretlent?
2012. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen mind1. Sok fiúnak imponál,hogy 1 csaj leszólitsa őket. Nekem is tetszene,szeretem az olyan lányokat akik határozottak.
2012. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A srácok 90%át nem szólította még le lány, szinte tök mind1 mit mondasz sztem, bárki nagyon örülne neki, a srácok ezt megbecsülnék, nem mint a lányok akik ilyenkor megalázzák a srácokat. Úgyhogy hajrá
2012. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából, csak már nagyon unom az internetes ismerkedést, és amikor személyesen látok egy srácot aki szimpatikus, nem tudom hogy kezdeményezzek vele bármit is.
2012. ápr. 8. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem leszólíthatsz.


Debrecenben megtalálsz. :DD

2012. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyit ígérj meg nekünk, hogyha majd egyszer valamikor téged leszólít valaki azzal normálisnak kell lenned:)

És ez nem a srácok hibája, hogy nem szólítanak le lányokat, hála a jó égnek engem még nem aláztak meg, mondjuk 5nél többször nem is szólítottam le lányt. De elég kommentet olvashatsz itt is, amiben leírják, hogy soha többet nem szólítanak le lányokat mert porba alázták őket...

2012. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
jöjjön oda, gombolja ki a gatyám és szopjon le. Az tetszene talán.
2012. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 13:37


Igen, köztük engem és haveromat is, nem is egyszer. :/

2012. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy. Kérje el a telefonomat, vagy kérdezze meg mennyi az idő, majd hogy idevalósi vagyok e, gyakran járok e erre. szituáció, és helyszínfüggően.
2012. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nyámnyilák a mai fúk, de ha leszólítod őket megijednek és végképp nem mondanak semmit!

És amúgy is veszélyes a lányoknak fiúkat leszólítgatni!

Max üljetek be egy kávézóba nemmesze a "kiszeletektől" célozgassatok hangosan azt hátha ;)

18/F

2012. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!