Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha első randin megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha első randin megcsókolnak titeket abból mit szűrtök le?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy, pozitív vagy negatívan veszitek, jó vagy nem jó, és ha komoly kapcsolatot akartok akkor mit szűrtök le :))

2012. ápr. 8. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan hív el, akit csak akkor ismertem meg, akkor nem lenne jó pont nála


de ha az a fiú, aki régebb óta tetszik, akkor a fellegekben járnék szerintem:)

2012. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
visszajelzés, hogy bejövök neki.
2012. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ bejön e nekem!

Ha egész végig, kedves, aranyos volt, akkor a végén lehet MAX. egy szájra puszi (szóval nem az a nyálas!), de viszont ha egész végig érdektelennek bizonyult, és a végén meg lesmárolna, akkor azon nyomba lépnék egyet hátra, hadd öltse ki csak a nyelvét. :D

2012. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor fog megcsókolni ha azt én is akarom. :D Szóval nálam ez pozitív jelzés :)
2012. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha régebb óta ismerem, és tudja, hogy nekemis szimpatikus ő, akkor abszolút pozitívan érne.
2012. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!