Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszerezni egy félénk srácot?

Figyelt kérdés
Aki nem nagyon jár el szórakozni, nem volt még barátnője és kicsit félénk. Nagyon tetszik és szeretném megszerezni, chaten mikről beszélgessünk, hogy felkeltsem az érdeklődését? Szereti a rockot, a sportot, kicsit művész típus, értelmes, a humort is szereti.
2012. ápr. 7. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem az a kondis csávó gay... ha odamenne hozzám egy csaj beszélgetni csak úgy, velem madarat lehetne fogatni
2012. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, durva, amit írsz. Hát a srácnak akkor valószínűleg nem is lesz egyhamar barátnője. De ha vannak ilyen nehéz esetek, akkor miért lenne baj, ha egy lány kezdeményez? Ők úgysem mozdítják a kisujjukat sem. Na jó, nyilván nem kell rátapadni a srácra, de ha az első lépések után sem kapcsol, akkor elég béna.
2012. ápr. 7. 19:03
 13/15 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy meleg lenne

már évek óta ismerem


olyan furcsa a meglátása

amúgy szoktam nézni, amikor vele vagyok, hogy megnézi e lányokat

és egyáltalán rájuk sem néz


régen még nekem is tetszett, és egy kicsit úgy éreztem, hogy flörtöl velem

de aztán mégsem lett semmi, egyszer próbáltam megfogni a kezét de ő gyorsan elhúzta a sajátját, olyan gyorsan elkapta a kezét, amikor hozzáértem

máskor viszont szorosan mellém ül, hogy szinte hozzám bújik és úgy beszélgetünk meg olyan közel hajol, hogy szinte összeér az arcunk is


nem értem a fiúkat:)

23l

2012. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsó: akkor tényleg meleg :D
2012. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerinted az?

én nem gondolnám róla:)

amúgy eléggé ilyen apuci meg anyuci kisfia, mindenhova a szüleivel megy

meg az anyja egy nap többször is felhívja, hogy mikor ér haza, merre van és mit csinál

2012. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!