Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszerezni egy félénk srácot?

Figyelt kérdés
Aki nem nagyon jár el szórakozni, nem volt még barátnője és kicsit félénk. Nagyon tetszik és szeretném megszerezni, chaten mikről beszélgessünk, hogy felkeltsem az érdeklődését? Szereti a rockot, a sportot, kicsit művész típus, értelmes, a humort is szereti.
2012. ápr. 7. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ez én vagyok.

...sehogy...

2012. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát itt van ennyi jó téma:) beszélgess vele, férkőzz a bizalmába aztán csábítsd el:D de ne nekem kelljen tippeket adni csábításban egy lánynak:D
2012. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem rólam beszélsz? :D Biztasd és nem lesz olyan félénk egy idő után!
2012. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hány éves???
2012. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a félénk srácot a legkönnyebb... kicsit én is az vagyok, és sajna minden kétségbe esett csajnak sikerül is :D
2012. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én tudom kivagy.:-)
2012. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
18 éves, ha ráírok, akkor tök kedves, de amúgy nem mutat felém érdeklődést:(
2012. ápr. 7. 18:32
 8/15 anonim ***** válasza:
lehet meleg?
2012. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kerek-perec mond meg neki,hogy mit szeretnél mik az elképzeléseid.Persze csak úgy,hogy nehogy megijedjen.Sok szerencsét.:)26n
2012. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én is ismerek ilyen félénk srácot

jól néz ki, jár konditerembe, izmos meg helyes

de még sosem volt barátnője és már 23 éves

már ment oda hozzá lány, hogy tetszik neki és szeretne megismerkedni vele, adja meg a telefonszámát, hogy később tudjanak beszélni, de a srác egyszerűen lerázta


azt mondta, hogy amelyik csak próbálkozik, arról megvan a véleménye, szerinte az minden nap másik pasi ágyában alszik


ő meg nemigen megy oda lányokhoz

szóval 23 évesen még nem is csókolózott


és még a fiút nyafognak, hogy miért nincs barátnőjük


23l

2012. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!