Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok 1 félénk fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok 1 félénk fiúval?

Figyelt kérdés

Lányok járnátok 1 félénk fiúval?

aki nem mert a szemetekbe nézni és beszélgetéseknél elcsuklik a hangja meg zavarba van


17/f


2012. febr. 26. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
lehet hogy egy ilyen srác aranyos néha, de én nem látnám férfinak, és így nem is kéne, max barátnak elképzelhető és megnevelném hogy férfi legyen aztán utána rámásznék 17L :)
2012. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Egy idő után úgyis feloldódnál.
2012. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha az a gond ami 1.-nek akkor ne nagyon aggódj ba a b*zi női alkatú fiúk a menők :) Biztos találsz vkit ;)
2012. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a fiú nem fog kezdeményezni, mert félénk, nem sok esélye van.
2012. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. Amúgy akik először félénkek abból lesznek a legnagyobb * * * * . De ha már összejön egy lánnyal akkor kupálódik. Csak elsőre félénk kis szíve. :)
2012. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#3 nem teljesen értem hogy mit írtál :/

első voltam

2012. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Én sem vagyok félénk, nagyhangú, nagypofájú nő vagyok és nem bírnám elviselni, hogy mindent ki kelljen belőle húzni. Arra pedig nem várok, hogy feloldódjon.

Egyébként idővel változhatsz, 17 évesen még nagyon fiatal vagy.


Egy kérdés: Minek teszed fel állandóan ezt a kérdést? Senki nem fogja meggondolni magát attól, hogy többször kérdezed.

2012. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért félénk? Talán mert ronda, béna és még azt sem tudja mi kell egy lánynak. Magyarán életképtelen. De a lányok így látatlanban már írják is az ilyen gyökér kérdésekhez, hogy én járnék veled.... szánalmas!
2012. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves első 3. voltam.


Csak azt mondtam hogy ha azt a gond hogy nem elég férfias akkor nem kell aggódni mert a mai lányoknak(többségének) mind a nőies búza kis vézna fiúcskák jönnek be

2012. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!