Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Mit mondanátok/éreznétek, ha egy lánnyal randiztok, és meglátnátok a csuklóján a vágásnyomokat? Kiábrándulnátok, ott hagynátok, és nem is beszélnétek vele többet, vagy épp ellenkezőleg: mellette lennétek, összejönnétek vele, támogatnátok??

Lécci, normális válaszokat!


2012. ápr. 6. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném mitől van.. :)
2012. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem aki nem divatból csinálja az tesz róla h ne lássák meg. Nem fogja mutogatni.
2012. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És viszont ha már összejöttetek, és egy ideje együtt vagytok, meglátjátok, akkor mit tennétek?
2012. ápr. 6. 11:43
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor más a helyzet. Megkérdezem h miért és ha kell támogatom.
2012. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
emóssal nem tárgyalok
2012. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem féltétlen emós. Ha takargatja szégyenli akkor valószinűbb h lelki betegség, depresszió áll mögötte. Ez komoly dolog, csak az emósok divatot csináltak belőle. De ők nem is igen takargatják
2012. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon sajnálnám (ha emós, akkor azért, mert bedőlt egy ilyen debil divatnak és képes volt emiatt saját magában is kárt tenni; ha meg lelki gondjai vannak, akkor azért, és sajnálnám, hogy olyasmi történt vele, ami miatt úgy gondolta, nincs más megoldás, mint hogy felszabdalja a karját), de bármelyik lehetőség is áll fent, én nem kezdenék egy ilyen lánnyal.

Nem azért, mert lenézem, vagy megvetem az emós stílusa miatt, és főleg nem nézem le, ha lelki eredetű problémái vannak, DE én nem érzem úgy, hogy bármelyikben is partner tudnék lenni. Nekem egy kiegyensúlyozott, boldog, vidám természetű lányra lenne szükségem. Nem olyanra, aki mellett én is bedepizek, mert azzal rajta sem segítek sokat. De kívánom neki, hogy találjon olyan srácot, aki mellette áll és átsegíti a gondain, akár így, akár úgy. Én ehhez kevés lennék. Ezért ha lehet, inkább elkerülném az ilyen lányokat és az ilyen kapcsolatokat is. Nekem ennél jóval harmonikusabb kapcsolatra, nyugalomra, lelki kiegyensúlyozottságra lenne szükségem.


De fel a fejjel! ;)


23/F

2012. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 aszomszedneni ***** válasza:
meg kérdezném , miért csinálta , aztán ha úgy tűnne a későbbiekben is, hogy nem egy szociopata , akkor még járnék is vele :D
2012. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!