Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy randin leveszem a cipőmet? Csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Múltkor egy sráccal randiztam egy plázában, majd annak a parkjában, nagyon szép idő volt. Szoknya, felső, nájlonharisnya és egy nem túl kényelmes magassarkú cipő volt rajtam. Nem gondoltam, hogy ennyit fogunk menni és egy idő után nagyon megfájdult a lábam, ekkor még a plázában voltunk. Megkérdeztem a srácot, hogy zavarná-e, ha levenném a cipőmet, mert fáj benne a lábam és hát nem igazán támogatta az ötletet, sőt azt mondta, hogy ha leveszem akkor ott hagy. Később már a parkban sétáltunk, itt újra bepróbálkoztam, de megint csak azt mondta, hogy nehogy levegyem! Ez most tényleg ennyire ciki lenne? Más csinált már ilyet? Még én se sétáltam soha mezítláb/harisnyában egy plázában, sőt még parkban sem, de nem gondolom, hogy ennyire gázos lenne. Aki csinálta már annak mik a tapasztalatai?

2012. ápr. 4. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem gáz! az gáz amit annak tartasz! valószínű a srácot jobban érdekelte, hogy esetleg megszólják amiért egy mezitlábas csajjal mászkál mint az, hogy te hogy érzed magad a "randin". ennyire ne legyünk már sablonosok...
2012. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm nekem kifejezetten tetszett volna ha láthattam volna már első randin a cuki harisnyás lábad :$$$

Bolondulok a női lábakért szóval engem nem zavart volna :$

Kérdéshez visszatérve a srác nem normális én a helyedben nem találkoznék vele többet ...

Te nem csináltál semmi rosszat a gyerek meg nem tilthat meg neked dolgokat szóval keress egy jobb pasit tőle :)

2012. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de tényleg rájöttem már, hogy a pasi gáz, a kérdés az, hogy valaki közületek mászott-e már végig harisnyásan plázán/parkon/egyéb nyilvános helyen, vagy esetleg látott-e valakit aki ezt tette? És ha igen: mi volt az emberek reakciója?
2012. ápr. 5. 11:04
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
én láttam már. nyugi nem állták körbe az emberek és nem mutogattak rá ujjal.
2012. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hol láttál :) ?
2012. ápr. 5. 16:12
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Én lábfétises vagyok tehát nem hogy tiltakoznék, hanem támogatnám az ötletet. Barátnőm nincs, viszont az ismerkedésnél már az elején megemlíteném a lábfétist, ha nem tudja elfogadni derüljön ki hamar. ... és tudja azt, bármikor szívesen látom cipő nélkül. :) Még a magassarkúval sem kell tönkretennie a lábát, mert a lábak mellett a sportcipőkért is bolondulok. Mondjuk egy plázában lehet, hogy néznének az emberek, így teljes biztonsággal csak a parkot mondanám, a mezítlábas plázáról inkább lebeszélnélek. 21/F
2012. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Fülünyúl ***** válasza:
0%

Ez egy enyhén kamugyanús kérdés, ami úgy látom a lábfetisiszták provokációja végett született...


Plázában azon a mocskos kövön járkálnál cipő nélkül? Most őszintén. Vagy egy parkban, ahol bármibe beleléphetsz amibe nem tervezted? Egy kicsit átlátszó a szituációd felvezetése, bocs.

Az is qrva nehezen hihető, hogy ha fáj a lábad a cipőben, a fickó egyenesen megzsarol ha leveszed, otthagy. Másrészről ha nem vagy hozzászokva a magassarkú cipőhöz, nem tudsz benne menni, ne hordd.

2012. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert sokat elárul a láb ápoltsága is.Főleg az első randin.:)
2013. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!