Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Csináltatok már ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csináltatok már ilyet? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Szóval..van egy srác, akit én jelöltem be facen. ő 1 évvel fiatalabb nálam.Egy egyetemre járunk. 1 hét után rámírt. Beszélgettünk, megkérdezte sok-e az egy év, mert szerinte nem. Másnap suliban odajött, gólyabálon felkért táncolni, meg még odajött, és mondta, hogy szomorúnak tűnök. ebből azt vettem le, hogy tetszhetek neki...De aztán...Ráírtam neten többször is, és alig írt vissza. Valahogy megakadt minden. Miért? Ti csináltatok már hasonlót? Miért?

Amúgy egyszer megírtam neki, hogy sajnálom, hogy élőben nem tudunk beszélni többet. Erre annyit írt, hogy sok a dolga...Mondjuk zongorázik is, meg vizsgaidőszak is van...dee....


2012. jan. 7. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
"én jelöltem be facen" - itt abba is hagytam az olvasást.
2012. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
lehet kicsit próbálja húzni az agyad
2012. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nem értelek. Azt írtam, ami volt. Mivel a suliban láttam...ott jelöltem be először, hogy felfigyeljen rám. Jobb ötletem nem volt....

Második válaszoló...hát jó lenne, ha ennyi lenne...:)

2012. jan. 7. 23:17
 4/11 anonim ***** válasza:

"meg még odajött, és mondta, hogy szomorúnak tűnök. ebből azt vettem le, hogy tetszhetek neki.."


arra esetleg nem gondoltál, hogy csak szimplán udvarias volt? Tudom ebbe a pasik is hibásak mert ritkaszámba mennek az olyanok akik szimplán csak udvariasak



én minden hétköznap átlag 6-8 embertől kérdezem meg, hogy "mi a gond" és mégsem vagyok se biszex se homokos és nem akarom megdöngetni a hölgyeket se...

2012. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy van barátnője csak éppen ilyen se veled se nélküled kapcsolatban vannak és először azért próbálkozott nálad csak aztán rájött,hogy mégis a barátnőjét szereti.

Vagy csak simán tetszel neki külsőre de nem akar veled komoly kapcsolatot,bármilyen okból kifolyólag.

2012. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na jó...elég hiányosan írtam le..én ott a reakcióiból vontam le ezt a dolgot. Ahogy nézett, ahogy jött, stb...De lehet igazad van:/
2012. jan. 7. 23:19
 7/11 A kérdező kommentje:
23:19-es válaszoló...Nincs barátnője..:)
2012. jan. 7. 23:20
 8/11 anonim ***** válasza:

erre csak annyit írok, hogy lányok, ti miért csináltok ilyet: kölcsönösen bejöttünk egymásnak a csajjal, beszéltünk utána face-en, mindketten alig vártuk, hogy találkozzunk, kettesben, találkoztunk, aztán utána tök passzív lett, és nem akar velem találkozni, ugyan ezen indok miatt


szerintem ugyan úgy jártunk mindketten, üdvözöllek!

2012. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aggodalomra semmi ok, mint te is írtad, vizsgaidőszak van.
2012. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12:08-as vagyok, nekem is azt írta, hogy nem ér rá, de mégis eltudtunk beszélgetni face-en, mindig is megértettük egymást de sose ért rá, azóta van pasija, pedig teljesen szingli volt
2012. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!