Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Csináltatok már ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csináltatok már ilyet? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Szóval..van egy srác, akit én jelöltem be facen. ő 1 évvel fiatalabb nálam.Egy egyetemre járunk. 1 hét után rámírt. Beszélgettünk, megkérdezte sok-e az egy év, mert szerinte nem. Másnap suliban odajött, gólyabálon felkért táncolni, meg még odajött, és mondta, hogy szomorúnak tűnök. ebből azt vettem le, hogy tetszhetek neki...De aztán...Ráírtam neten többször is, és alig írt vissza. Valahogy megakadt minden. Miért? Ti csináltatok már hasonlót? Miért?

Amúgy egyszer megírtam neki, hogy sajnálom, hogy élőben nem tudunk beszélni többet. Erre annyit írt, hogy sok a dolga...Mondjuk zongorázik is, meg vizsgaidőszak is van...dee....


2012. jan. 7. 23:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben megoldanám, hogy élőben találkozzatok és kommunikáljatok. Tök gáz ez a facebook. Egy egyetemre jártok. Nem hiszem el hogy nem tudtok találkozni. Vizsgaidőszak meg lemegye azt kész. Ha annyira kapcsolatot akarsz vele tartani akkor hanyagold a facebookot:D Vicc az egész. Kb megtudsz róla mindent facebookról és semmi értelme nem lesz az egésznek. Tudsz róla mindent anélkül hogy beszélgetnél vele...így nem fogjátok egymást érdekesnek találni
2012. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!