Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meger ennyit egy menet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meger ennyit egy menet?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy kicsit hitetlen vagyok. Van egy pasi, akivel mar ket honapja levelezek a facebookon(tudom, de messze lakunk egymastol)

Ugy volt, hogy talalkozunk husvetkor, de lemondtam, mert arra gondoltam, hogy egy ilyen jo pasi ugyse erdeklodhet irantam komolyan. (lattam kameran, tenyleg o az)

Fiuk, leveleznetek valakivel ket honapig, hetente tobbszor is, azert, hogy megdugjatok? Hangsulyozom, hogy nem valami gyoker, ketsegbeesett gyogyegerrol van szo, hanem olyan pasi aki barmelyik not megkaphatja.


2012. ápr. 2. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy személyesen nem tud ismerkedni valamilyen oknál fogva. Nem túlságosan valószínű, de nem lehet teljesen kizárni, hogy csak dugni akar.

Egyébként nem tudom, hogy ezzel mi a baj. Rákérdezel, és válaszol. :)

2012. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a levelezésben nem esik szó sűrűn szexuális témáról és úgy érzed főleg a bensőd foglalkoztatja, akkor bízhatsz benne.
2012. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazabol egyszer se beszelgettunk szexualis dolgokrol. Azt hiszem az onbizalmamon van mit javitani.
2012. ápr. 2. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki így van ezzel.
2012. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ha tényleg úgy érzed, hogy bármikor bármelyik csajt megkaphatná, akkor valószínűleg nem ezért beszélget veled, hogy megdugjon...

Most komolyan a szádba kell rágni azt, amire magadtól is rájöttél? Találkozz vele nyugodtan. Most mit veszíthetsz?...


20/F

2012. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van, egy találkozással meg nem veszíthetsz semmit.

Az önbizalmad viszont nőhet, ha egy neked tetsző, jó pasit megkapsz (talán még akkor is, ha kis időre).

2012. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem mond konkrét randiidőpontot addig felesleges ezen agyalnod...
2012. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem csak veled tartja így a távkapcsolatot. Ha Te lemondod, más csaj rárepül. Ilyen a világ.

Egyik csaj ismerősöm még 10éve találkozott a munkahelyén egy sráccal. Még a lélegzete is elakadt a csajnak a sráctól, annyira bejött neki. Megszólalni sem tudott, csak hebegett-habogott. A srác elhívta moziba még aznap. A csaj délután elbeszélgetett velem. Ugyanez volt a baja, mint neked. Miért érdekelne egy ilyen srácot egy ilyen "átlagos csaj" mint én? Mondtam neki, hogy nem veszthet semmit. Ha csak egy alkalom lesz, arra is szépen fog emlékezni. Sikerül rábeszélni, elment moziba. Elképzelhetetlen éjszakájuk volt, sok akcióval, nem aludtak egész éjjel.

Ma is férj és feleség, két szép kislányukkal élnek boldogan. 35F

2012. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!