Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek hol van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek hol van a probléma?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam rondának, de a barátnőm mellett igen. Nem arról van szó hogy féltékeny vagy irígy vagyok rá, egyszerűen csak fusztrál hogy őt úgy megbámulják engem pedig soha. 160 cm/ 56kg ezzel lehet a baj? Sokat gondolkoztam azon hogy egyszerűen taszítom a fiúkat a személyiségemmel vagy ilyesmi... Az a baj hogy most tetszik egy fiú de nem tudom hogy keltsem fel a figyelmét, azon gondolkoztam hogy elhívhatnám és hogy találkozzunk de félek hogy ezzel csak elijesztem. Azt is mondták már hogy egyszerűen csak magabiztosabbnak kellene lennem, de mindig zavarban vagyok és nem megy...
2012. ápr. 1. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak normálisan elhívod kétlem,hogy megijedne nem hiszem,hogy túl gyakori eset max visszautasít de nem ijed meg. Az,hogy a személyiségeddel taszítasz fogalmam sincs mivel nem ismerlek.
2012. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megoldás az első mondatban ott van. Keress másik barátnőt! Mit gondolsz, miért van veled???? Mert őt bámulják, nem téged...
2012. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a kisugárzás rengeteget számít. az is lehet, hogy a tiéd sem pozitív.
2012. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!