Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szeretem magam sminkelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretem magam sminkelni ez probléma nektek?

Figyelt kérdés
Nem azért sminkelek, mert szükségem van rá, szimplán azért mert örömöm lelem benne. Szeretek mindig az aktuális ruhadarabhoz sminket készíteni. Nem kell erős sminkre gondolni csak a szemhéjamra viszek valami hasonló színt az öltözékkel és így tök jól mutat egybe. Ma például egy fiú megdicsérte, hogy ő amúgy nem híve a festéknek de tökre tetszik neki. Ti hogy vagytok ezzel? Nincs rajtam 3 kiló :D Csak a szemem szeretem kicsit kiemelni és játszani a színekkel. De smink nélkül is ki merek menni az utcára és anélkül is felismernek :D
2012. jan. 25. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
nem baj, főleg ha olyan ragyás az arcod. nem szeretem ha valakinek ilyen ragyás az arca
2012. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zseni001 ***** válasza:
Nem gond, csak tényleg ne legyen 3 kiló.
2012. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ez egyáltalán nem probléma. Ma már lassan a nőiesség alapköve lesz... Mondhat akárki akármit, ha igényesen csinálod és nem 3 kilót kensz magadra minden férfi szemében szebbnek hatsz. Arányosabb lesz tőle az arcod... :)



21F

2012. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet hagy nézzük meg milyen.:-)Privibe is jöhet.
2012. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen kimondott sminkes képem. Nem vagyok az a na egész jól nézek ki fotózzuk le típus... :D
2012. jan. 25. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig nem probléma. Sőt éppen ellenkezőleg, egy bizonyos szintig még a helyes lányoknak is jól áll a smink. Ha te alapból szép vagy (tudom magadról nehéz ezt megállapítani [adj képet és megmondom ;P]csak vicceltem, nem kell ám :D) akkor egy kis smink nem fogja elrontani az összképet. Ha meg nem vagy olyan szép alapból akkor meg főleg javítani fog. A lényeg a mérték, ne vidd túlzásba mert lehetsz te smink nélkül akármilyen gyönyörű, egy tubus alapozóval éppen olyan lesz az eredmény mint a khm., na szóval érted, éppen olyan :) Erre mondják azt, hogy 'érzéssel, mintha lovat ba...', a végét gondolom már ismered:D 18/f
2012. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az, aki azért festi magát, hogy szebb legyen, az nem normális, mert előbb utóbb mindíg meg látják smink nélkül,nálad meg kérdező,ahogy érzed,de tudnod kell, hogy hosszú távon zavarni fogja a bőrödet.Engem nem zavar,ha jól esik csináld.
2012. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem eddig rossz tapasztalatim nem voltak vele. Inkább jó érzés hogy a káros UV sugarak és a városi szmog nem közvetlenül az arcbőröm érinti...
2012. jan. 26. 00:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék hogy nézel ki sminkelve,és hogy naturba.

Le merném fogadni,hogy nekem jobban tetszenél festék nélkül.Mellesleg melyik városban élsz,hogy sok a szmog?

2012. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Alapjáraton a nagyobb városokban van kisebb mértékű szmog amúgy Győr környéke
2012. jan. 26. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!