Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiu problema, mint mindig!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu problema, mint mindig!?

Figyelt kérdés

En mar sokszor probaltam megfejteni a viselkedeset ennek a fiunak, de nem nagyon sikertult, ezert titeket kerlek, hogy segitsetek!

Roviden:-felenk a fiu(lanyokkal)

-allitolag szeret egy lanyt aki szinten szereti de megse tortenik koztuk semmi(ez hosszu)

-rengeteget nezzzuk egymast

-es igaz, hogy meg nem igazan beszelgettunk de koszonni szinte mindig koszonunk egymasnak..:D

Kb ennyi lenne a fiu rovid leirasa, a kerdesem pedig az lenne, hogy miert nez engem is mindig, amikor allitolag mast szeret..??? 16L


2012. febr. 6. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
miért, nyomja ki a szemét vagy mi?
2012. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ebből sajnos nem tudtunk meg sokat a fiúról... Ezek a nézős dolgok olyanok hogy ha te nem tudod akkor mi honnan tudnánk. Egyszer buszon vagy akárhol oda kell menni hozzá és beszélgetésbe elegyedni. Ha félénk de téged érdekel akkor neked kell kezdeményezned. :)
2012. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos mivel te vagy a lány...ezért hagyd hadd folytassa....másik kérdésnél leírtam,hogy a férfiak szerepe a kezdeményezés...mivel férfiak vagyunk nekünk kell bátornak lenni...ha a srác akar tőled valamit és tökös akkor megmondja majd neked.
2012. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. írta, ha téged is érdekel, kezdeményezz. A 3. baromságot ír, már miért ne kezdeményezhetne egy lány? Nekem úgy tűnik, hogy tetszel neki. Csak úgy nem bámulunk senkit. (Ezt fiúként mondom.)
2012. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!