Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nektek milyen öltözköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek milyen öltözködésű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Gondolom a férfiak 90%-a erre azt írná, hogy minél kihívóbb legyen, minél rövidebb szoknya, kivágott felső vagy meztelen :D De én most arra lennék kíváncsi, hogy ez hogyan változik meg, ha valakire mint potenciális barátnőre, hosszútávú kapcsolatra gondoltok. Akkor gondolom már nem örülnétek annyira, ha mindene kint lenne.
2012. márc. 30. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy csajt, mosolygos édes arca volt de öltözhetett volna szinte bárhogy mert nem azt néztem.Igaz kicsit elriaszt ha túl kihivó, mert gondolom nem állna szóba velem, mert visszahúzodó vagyok.A csaj rózsaszin farmerbe volt és valami egyszerü felsőben és egyszerüen elragadó volt.
2012. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!