Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nektek milyen öltözköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek milyen öltözködésű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Gondolom a férfiak 90%-a erre azt írná, hogy minél kihívóbb legyen, minél rövidebb szoknya, kivágott felső vagy meztelen :D De én most arra lennék kíváncsi, hogy ez hogyan változik meg, ha valakire mint potenciális barátnőre, hosszútávú kapcsolatra gondoltok. Akkor gondolom már nem örülnétek annyira, ha mindene kint lenne.
2012. márc. 30. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De igen.
2012. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
nem hát
2012. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Szoke plazacica
2012. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Barátomnak leginkább az jön be, ha semmi nincs rajtam, vagy max egy tanga. :D
2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Fú nemtudom. Adjon magára, ez elsődleges. Nálam a haj az egyik legfontosabb, szeretem ha ápolt és hosszú, szín szinte mindegy. Egyszerű trikó, amiből nem kell, hogy kint legyen semmije nagyon, rajta egy blézer, mert még nincs túl meleg. Valami testhez álló nadrág, vászon, vagy farmer, mindegy, álljon jól. Egy kulturált kis topán, egy nagyon enyhe smink, és az instant nő (számomra) már kész. :)
2012. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem a szolidan öltözött lányok jönnek be, ne ilyen laza cuccokban járjon, hanem mondjuk feszülős gatya vagy cicanaci,póló is feszülhet és azért ne legyen eltakarva rendesen a melle,de ne is látszódjon ki minden.
2012. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyen természetes, ízléses... persze nőies, de ne minden áron hivalkodó/csicsás. Értem ezalatt pl. tök a fölösleges/ stílustalan kiegészítőket, állandó hajvasalási kényszert, és erős sminket lehetőleg hanyagolni. Egy barátnőnél már tényleg nem kell, hogy minden kint legyen... ezen belül viselhet bármit, amihez kedve van, vagy jól áll. Nem vesszük ezt annyira komolyan :)
2012. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha számít az öltözék, nekem az jön be, ha szoknyát hord. Rövid vagy hosszú teljesen mindegy, de inkább bő legyen, mint szűk.
2012. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyeség, de nekem az ilyen retró stílus jön be. Most nem a márkára gondolok, hanem hogy ilyen régebbi stílusú ruhákat hordjon, ahogy előttem is írták pl szoknya.

Ahogy például a Made in Hungáriában voltak a lányok.

21f

2012. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos,hogy nőiesen öltözködjön.Nadrág helyett ha lehet inkább szoknyát hordjon,minél rövidebb annál jobb meg magassarkú cipőt.Ez mindig igaz nálam,ha barátnőm/feleségem akkor is legyen igényes az öltözködésére.

25F

2012. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!