Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek első randira?

Figyelt kérdés
1hete ismerjük egymást pénteken megnézi a focimecsem utánna elmegyünk 2en valahova.(virágra gondoltam de mivel elötte mecsemvan nemjo)ötlet?
2008. ápr. 14. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál egy csokihoz?Minden lány szereti a csokit!Nem kell nagy,csak a jelkép miatt.Vagy ha Bp-i vagy,akkor utcai árusoktól egy csokor tulipán a randi helye felé menet meccs után...Én világ életemben jobban szerettem a kis pici spontán meglepetéseket,mint a vörös rózsákat.(No néha azért az is jól esik..)
2008. ápr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
egyetertek az elottem szolohoz!!!!!!!!!
2008. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban magadat. :)
2008. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Marcipán rózsa? Virág is fini is!
2008. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Ajándék első randira? Szerintem nem kell. Valóban magadat vidd (létfontosságú), előtte rágó nem árthat, pénz (a lovagok már kihalófélben vannak, de azért illik neked fizetni, főleg, ha kávézóba, teázóba, hasonló helyre viszed), meg egy pár gumi, ha jól sülne el :) A másodikra mehet már a gyom...

-G-

2008. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egypár gumi? első randira?? XDXD háát....

a marcipánvirág(ahogy az 1ik kedves hozzászóló írta) tökéletes :)

2008. júl. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!