Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasítanak el folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak el folyton?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a nem vagy az esetem dumával jönnek a lányok, és már halálosan unom, nem nézek ki rosszul, ápolt vagyok és normális. 20/F

2012. márc. 28. 01:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
a lányok ugyanezt mondják. Mindkét nemnek vannak pozitívumai és negatívumai is. Fogadd el, ha ezzel megvagy akkor több esélyed lesz a szerelemben.
2012. márc. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

Mert egy szánalmas gyökér vagy, akárcsak a többi itt nyavajgó szüzike. Ápolt vagy, szép és okos. Mégsem kellesz azoknak a gusztustalan, szemét nőknek. 100%, hogy bennük van a hiba és nem benned!

És bírom itt a sorstársadat is, aki visszaélésről beszél. Micsoda gusztustalan dolog, hogy egy nőnek van pofája megválogatni, hogy kinek dobja szét a lábát. És miért nem vágódik hanyatt azonnal minden puha farkú kis kerti törpe előtt, aki úgy érzi magáról, hogy ezt megérdemelné? Felháborító! Szerintem ne is foglalkozzatok ezekkel az aljas dögökkel, hanem bújjatok össze és dédelgessétek egymás ápolt testecskéjét! Sok közös témátok lesz és nem ér több csalódás.

2012. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Mert csak szerinted nem nézel ki rosszul, szerintük igen.
2012. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Miért nyávogtok folyton? Az hogy ápolt vagy meg normális az senkit nem hat meg. Bárki lehet az. Növessz t*köt és szedd össze magad, a rinyapics*k senkit sem hatnak meg. És ne úgy menj oda, hogy Sziahelló ismerkedni szeretnék ugye te is? 200% hogy nemet mondd. De pontozzatok le nyugodtan, te meg kedves kérdező rinyálj tovább.
2012. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A "nem nézek ki rosszul"-ban minden benne van. Jól se nézel ki. Ennyi.:-)

De lehet, h csak foglalt lányokhoz mentél oda, akik még hűségesek is a barátjukhoz.Vagy tényleg nem vagy az esetük.

Az ápoltság-meg alap. Ezzel nem kell kérkedni.

2012. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hogy ti mekkora bunkók vagytok...és arra nem gondolt senki hogy a nők 80%ában van a hiba????? És megjegyezném szerényen, nem vagyok szűzike.
2012. márc. 28. 12:42
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Kuldessz egy kepet? :D
2012. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az "itt a kóla, dugunk?" nem a legjobb ismerkedős szöveg.
2012. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
34%

Én a kérdezővel vagyok! (pacsi)


Zvonko te meg nyeljél karót, te bunkó, köcsög, barom!

2012. márc. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, sajnos sok itt a barom tényleg, az ilyen sértegetős válaszokat el se olvasom, hiába reagálok rá értelmesen, kiforgatják a szavaimat.
2012. márc. 30. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!