Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkereső oldalon komoly kapcsolatot keresni? Van valakinek már jó tapasztalata? 20L

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 21:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én két hete keresgélek, és egy csomó normális srác van, persze írtak elég érdekesek is, de én még nekik is válaszoltam, hogy bocsi de nem.


A normálisak közül meg kiszűrtem azokat, akikkel egyezik az érdeklődési körünk, és van egy pár :D


Vannak akik komoly kapcsolatot keresnek, a fiúk pl. normális lányt általában. A lényeg az, hogy őszinte légy, és a bemutatkozásnál 3 sornál többet írj, és az ne legyen sablonos. Bár egyáltalán nem tartom magam szépségkirálynőnek, de a legtöbben, akik írtak, azt állították hogy szép és csinos vagyok, tehát önbizalom növelőnek sem rossz :)


Eddig egy fiúval kétszer találkoztam, a másikkal meg jövő hétre tervezem a randit.


Nekem eddig nincs negatív élményem, bár lehet, azért mert most kezdtem...általában csak nevetni szoktam azokon, akik csak el akarnak vinni egy "körre", vagy akik képtelenek még a bemutatkozásukban is leírni egy mondatot helyesen...


A Szívküldit próbáltam ki (azon elég kevesen vannak, és konszolidált, egész jó.


Plusz a Love.hu-t, ami elég rossz, ha "friss hús" vagy, mert rögtön letámadnak, de ha lecsendesül, akkor ott is van pár normális :)


Sok sikert, ha belevágsz.


19/N

2012. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat ez elég bíztatóan hangzik :)
2012. ápr. 16. 18:51
 23/23 anonim ***** válasza:

Sajnos csupa negatív tapasztalataim vannak a társkereső oldalakról. Semmiképp nem olyan mint megismerni valakit normálisan a hétköznapokban...

Három éve próbálkozom társat találni ilyen oldalakon, de idáig még mindenki súlyosan becsapott. Rengeteg agyilag sérült és nyomorék beteg egyén van ott aki csak érdekből, vagy végső elkeseredésből regisztrálja magát, semmiképp nem családalapítás, házasság vagy normális kapcsolat céljából. Szóval borzalmas mi van ott!!!!!!!

Inkább élek egyedül 37 évesen örökre!


37/F

2013. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!