Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkereső oldalon komoly kapcsolatot keresni? Van valakinek már jó tapasztalata? 20L

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 21:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egy csomó csaj levarrtam a love.hu-ról. Komolyan. :))))

Jó volt. Mondjuk nősülni nem onnét kéne, de nem is ez volt a cél.

2012. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én próbáltam. Sikerült. Bár még csak két éve élünk együtt. Második pasi volt akivel találkoztam.
2012. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 asdface ***** válasza:

Én találkoztam már sok lánnyal, volt negativ és pozitiv élményem is. Én ajánlom, veszteni valód nincs.

Ha félsz, csak fényes nappal találkozz velük, zsufolt helyen.

24/f

2012. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod. Sok olyan ember van, aki társkeresőn ismerkedik csak, mert arra van ideje, vagy lehetősége. Nem mondom, hogy a koronaékszerek a társkeresőn lesznek fenn, de sok normális ember van, az biztos.
2012. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nőként alapvetően több eséllyel indulsz élőben, neten vagy bárhol máshol. Csak jól válogasd meg, kivel lesz komolyabb. :-)


Amúgy néhányszor én is próbáltam, de az emberek fele nem válaszol, másik fele meg értelmi és/vagy lelki sérült. Bár lehet, csak én ítéltem meg őket rosszul. :D


20/F

2012. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

a jelenlegi baratnom tortenete: kitette a messenger ID-jat egy tarskeresore, torolt mindenkit aki akkor felvette ot (a zaklatasok miatt, beleertve engem is automatikusan), eltelt 6 honap es rairtam, taliztunk, es most egyutt vagyunk es minden rendben.

Nagy valoszinuseggel egy lanynak megrazo esemeny lehet, egy fiunak meg unalmas mert 99% nem ir vissza, de mint latjatok vegzodhet jol is.

2012. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha visszaírsz annak is, aki nem úgy néz ki mint Brad Pitt, akkor érdemes. De nem fogsz.
2012. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én sokat próbáltam és csak negativ tapasztalatom van...senki nem akar,ilyen helyeken normális kapcsolatot..de lehet,hogy neked sikerül ettől függetlenül.sok sikert és kitartást hozzá..Én mostanában töröltem magam az összesről,mert nincs értelme és bele is fáradtam már...24L
2012. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: de igen, van aki normális kapcsolatot akar, csak az ilyeneknek el se olvassátok a levelét, mert csúnyák.
2012. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én ott ismertem meg a jelenlegi párom, bár még eléggé frissnek mondható ez a kapcsolat =) Szerintem érdemes kitartóan keresgélni, mert megéri. Lehet nem rögtön fog összejönni a dolog, de akivel tényleg megtaláljátok a közös hangot, azzal érdemes is találkozni, szóval hajrá és kitartás =)
2012. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!