Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek? (randi ügy)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? (randi ügy)

Figyelt kérdés
Egy fiú már hónapok óta nyaggat,de nem érek rá. (tényleg nem) késő estig vagyok suliba,de ma felborítottam a napirendemet,hogy ráérjek. 2 órával előtte ír,hogy nem biztos,hogy tud jönni,de majd ír még. És nem írt. Én ott ültem pucban,parádéban és nem jött,nem írt. És most sem ír semmit,nagyon rosszul esik. Szerintetek?

2012. márc. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Eldönteném, hogy érdekel-e a fiú. Ha ennyire nem érek rá, vagy most nem aktuális, akkor hagyom a fenébe. Ha szimpi, akkor felborítom újra a napirendet a találkozáshoz. Előfordul mindenkivel, hogy közbejön valami
2012. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak ki akart veled szúrni :S
2012. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát igazán írhatott volna, hogy ne várd, kicsit szemtelen amit csinált
2012. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írt? Ez ==lesz.rt. Nekem ilyen inkább nem kellene, hacsak nem baleset érte.
2012. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy csak visszaadta azt hogy te sem értél rá? fiúknak ez rosszul esik önbizalom hiányosok lesznek tőle ha valakinek nem ők az elsők.. megbosszulni valamit meg persze szarul tudnak.

(bocs a diszkriminációért)

2012. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!