Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy kérdésem! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem! Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy lánnyal akit nem ismerek? (lent több)

Figyelt kérdés
hogy mentek oda egy lányhoz aki valahol megtetszik és meg akarod szólítani? mivel kezdjem? Tudnék vele beszélgetni, mert tudok akármiről beszélni, még olyan lánnyal is aki általában csak csöndben hallgatni szokott, de hogy mennyek oda hozzá? Mit mondjak az elején amivel elindulhat egy beszélgetés, nem azt érzi hogy rögtön döntenie kell, de érzi hogy nem egy havert akarok, hanem tetszik nekem?
2012. márc. 26. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Helyes.. :D És tényleg szurkolok neked remélem összejön :D De aztán majd tényleg írd dolgokat :D
2012. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Na elvetted feleségül?:D


(Új válaszoló vagyok félreértés ne essék)


Esetleg már összeházasodtatok? XD

2021. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Xdd én is kivancsi vagyok, hogy mi lett ebbol.
2022. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Lehet elfelejtette a regisztrált e-amil címét XD
2022. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Lehet, így már sosem tudjuk meg :c
2022. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!