Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy kérdésem! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem! Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy lánnyal akit nem ismerek? (lent több)

Figyelt kérdés
hogy mentek oda egy lányhoz aki valahol megtetszik és meg akarod szólítani? mivel kezdjem? Tudnék vele beszélgetni, mert tudok akármiről beszélni, még olyan lánnyal is aki általában csak csöndben hallgatni szokott, de hogy mennyek oda hozzá? Mit mondjak az elején amivel elindulhat egy beszélgetés, nem azt érzi hogy rögtön döntenie kell, de érzi hogy nem egy havert akarok, hanem tetszik nekem?
2012. márc. 26. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
mondd neki: hello
2012. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
teccő geccőő, kő kóla?
2012. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk és szemtől szembe szeretném megszólítani nem fb vagy msn vagy hasonló, szerintem már az is jó pont ha oda merek menni hozzá. vagy tévedek, mert fb-n könnyebb lenne, csak mégsem úgy az igazi.
2012. márc. 26. 15:48
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a körülmények döntik el. Hol vagytok, mit csináltok stb. minden szituációban máshogy érdemes leszólítani valakit. A sablonos szar szöveget amúgy kapásból kiszúrják.
2012. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jó kezdem úgy hogy hello vagy szia és utána?

második válaszoló nem vagyok indián, ha az lennék akkor csak megdugnám és kész, azok ilyennel nem foglalkoznak.

2012. márc. 26. 15:49
 6/15 A kérdező kommentje:
suli folyosó máshol még nem láttam.
2012. márc. 26. 15:50
 7/15 anonim ***** válasza:
2%

Nem dugnád meg. Azt sem tudod, hogyan szólítsad meg. :)

Majd ha úgy 8-10 év múlva elveszted a szüzességedet, (Ez alkalommal elölről.)akkor beszélj dugásról! :)))

2012. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Diavolino44 ***** válasza:
90%

Ez a magan velemenyem:

1.)Ha tudod hogy tetszel neki, akkor akarmilyen szutyok szoveggel is mesz oda sikered lesz. A lenyeg hogy tunejel magabiztosnak.

2.) Ha nem tudod h tetszel neki. akkor viszont, en az Facebookra hagynam a dolgot, mivel irtad is hogy ugy konnyebb. Ha valamivel megtudod konnyiteni az ismerkedest akkor miert nem hasznalod. S mellesleg ha ott raz le, mert nem josz be neki. eloben nem lesz olyan ciki talakozni nap mint nap.


De mint irtam ez csak az en velemenyem

2012. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem vagy őszinte?


Mond neki azt ami van.Odamész és mondod neki hogy nagyon tetszik neked és szeretnéd megismerni ... nem lenne-e kedve elmenni valahova veled vagy csinálni veled vmit stb.


Aztán majd ha már bepróbálkoztál privátba megírhatnád hogy ment :D Kiváncsi vagyok rá és szurkolok neked :D

2012. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ok utolsó én is erre gondoltam és holnap meg is teszem és majd írom a fejleményeket

nem tudom hogy tetszem-e neki és facebookon meg nem szokott fent lenni és talán jobb is hogy szemtől szemben beszéljük meg mert minden nap találkozunk és így talán jobb lesz ha el is küld.

na meg élőben kicsit több az esélyem hogy legaláb szán rám pár percet.

2012. márc. 26. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!