Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért keverne össze valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keverne össze valaki mással? Van esélyem? Hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác (osztálytársam haverja) és tanácstalan vagyok. Hétfőn a barátnőmnél volt egy kis délutáni összejövetel, akkor ő is jött a haverjaival. Mikor találkoztunk, adott puszit, semmi több, aztán mikor elmentek, akkor is mintha megvárt volna, hogy elköszönjek tőle. Ott PS-eztek stb. és úgy vettem észre, mintha félszemmel figyelne, meg kérdezett is tőlem, hogy lesz-e valami buli a héten. MSN-re felvettem, még nem beszéltünk, mert ritkán van fent. Az egyik barátnőm ismeri, beszéltem vele, hogy kérdezgesse. Ő nem feltűnően megkérdezte tőle MSN-en pár napja, hogy bejövök-e neki (csak a keresztnevem), a válasza pedig az volt, hogy nem vagyok az esete, majd utána hozzátette, hogy lehet, összekever valakivel. Holnap lesz buli, szerintetek hogy menjek oda hozzá? Miről beszélgessünk? Hamarosan, ha minden igaz, a Mátrába is lemegyünk, ő is jönne persze. Sok a "véletlen". Nem akarok lemondani róla, még nem! Segítsetek! L/17.5
2009. aug. 13. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt az összekeverős dolgot én am nemértem ..:S:D miért keverne össze mással?:D sztem odamehetsz hozzá, beszélgetni, és majd meglátod a reakcióit h viszonyul..
2009. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos figy.

Tuti hogy nem kever össze, max. úgy érzi hogy nincs olyan viszonyban a bnőddel hogy ilyeneket elmondjon neki, hogy az eseted-e, tudod milyenek a fiúk, nem mindig őszinték...

Am én is vmi ilyesmi szinten vagyok egy sráccal, a haverja meg az én legjobb bnőm összejöttek, és az ő haverja megkérdezte a sráctól hogy bejövök-e neki, és azt mondta hogy nem. MSN-en beszélünk már 4hónapja, lett volna alkalom a talira, de még csak most taliztunk hétfőn, ott volt a legjobb bnőm is, nekem adott puszit a srác, bnőmnek nem. A srác ugye 3puszit adott, én a 3.at majdnem lehagytam, nem tudtam hogy van nála az ilyen, itt bnők között 3puszi, de vele még nem volt így alkalom, na és akkor mondta hogy bocsi, de ő így szokta. aztán este msneztem az egyik haverjával, aki már nekem is ugymond haverom, és azt mondta hogy nem is szoktak puszit adni...mármint hogy feléjük nem szokás ez a puszi puszi dolog. Én meg állítólag nem jövök be neki, de már rögtön első talin 3puszi, meg magyarázkodás...Jah meg ahogy meglátott széles vigyor ült a szájára.:D

Jah és még annyi, hogy most jött össze egy csajjal, bár sztem a csaj csak kihasználja...nah de majd rájön. csak az a baj hogy én meg totál belézúgtam, nemrégen elment táborba, már a köv. nap engem hívott, és nem azt a csajt akivel nemrégen összejöttek, (akkor taliztak legelőször ahogy hazajött a táborból másnap.)

Nah ez volt az én hozzászólásom.:D

Bocsi kicsit hosszú lett, de hátha tudsz vmi hasznosat is leszűrni belőle.

2009. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah és 14/L voltam(17:49es)
2009. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
drágaságom :) fogalmam sincs hogy keverhetett össze téged egy másik lánnyal . De ez ma este kiderül:) Ha rajtam mulik nemfogsz szomorodni és megtalálod a te herceged :)Tudod hogy akármiben segítek (L) :) A Mátrában pedig jót bulizunk ;) Várom az estét :)
2009. aug. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!