Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mintha "félnék" a csóktól?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha "félnék" a csóktól?!

Figyelt kérdés
Valaki valami segitség ? Ma hajnalba egy lányt haza kisértem amit tudni kell, hogy legjobb barátok vagyunk szinte.! birjuk egymást.. és mindig jön a baráti ölelés puszi stb. Sokáig elvoltunk és elkezdte a nyakam csókolgatni.. utána az arcom és megakart csókolni! de én avval az ürüggyel szoltam neki h ne!!! Hogy a barátságunkat ne bas*zuk el! Ö kért bocsánatot sajnálja meg minden.. Eléggé ittas állapotban volt!! Én 17/f Ő 22/l
2012. márc. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

és most mit csináljak?

mondjam hogy buza vagy?

mondjam meg, hogy kellemetlen helyzetbe hoztad őt, magadat, veszélybe sodortad a barátságot, megvontál magadtól egy szép estét?

mondjam, hogy inkább menj most el hozzá kérj bocsánatot és csókold meg? mondjam, hogy szerencsétlen vagy?

vagy mi? mit csináljak?

2012. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Hol a kérdés!?

2. Te meg hülye vagy hogy ki hagysz egy 22 éves csajt, gondolj bele milyen menőlennél a barátaid előtt hogy te 17 évesen egy huszonkettessel nyomulsz...

2012. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi van ilyen mindenki a saját kárán tanulja meg a leckét. de többet ilyet ki ne hagyj mert személyesen rúgom szét a segged :D
2012. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdés az lett volna hogy más valaki járt már e igy ??

Amugy "legjobb" barátok vagyunk.. Ezt már tisztáztuk nagyjábol h neki fiatalabb srác nem kellene!! Én nem menő akarok lenni hanem boldog!! :) De megprobálom hátha lessz következő alkalom!! :/ :) Csak vmiért "félek"!!

2012. márc. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!