Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél a csóktól? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél a csóktól? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki szeret (keres Fb.-on még ha fent se vagyok, telón is, Valentin napi ajándék szívecskével:P Nevetgél még a gyenge poénjaimon is xd), kezdetbe nem volt szimpi most meg úgy érzem hogy csak Ő kell nekem. Meg akartam csókolni de elhajolt, ciki volt kicsit de inkább neki volt az:D Aztán 3 puszinál "véletlenül":D a 3. a szájára ment xD

Szerintetek mi tévő legyek? :/ Csípjek be és ha megint talizunk üljön az ölembe és essek neki a nyakának vagy mi?:S Valami ötlet? Egyértelmű hogy fél nagyon tőle de most mi van ilyenkor?:S

(sose volt egyikőnknek se kapcsolata)

F18(én) L15(ő)


2012. febr. 25. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is megérdemelsz egy facepalm-ot.

Másodszor is:HÍVD EL RANDIZNI.

2012. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
a csaj még nem smárolt sosem,azért huzodik el,szépen lassacskán kell csinálni,pl az ágyon lefekszel mellé,simogatod az arcát,csokolgatod a nyakát,lassacskán romantikusan,és méész egyre közelebb a szájához,puszival kezded,majd megcsókolod,nemfog elhuzódni sztem..;)
2012. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

"pl az ágyon lefekszel mellé,simogatod az arcát,csokolgatod a nyakát,lassacskán romantikusan,és méész egyre közelebb a szájához"


Bocs de ezt szex előtt kell csinálni,nem egy sz*ros kis csókolózás előtt :D

2012. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
..szerintem kicsit kéreti még magát..ja de a becsípéssel lehet,hogy még kevesebb sikered lesz ,föleg ha úgy neki esel a nyakának..haha
2012. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ha nem volt kapcsolat akkor azért. Fél, hogy nem jól csinálja. Senki sem tanulta meg az anyjában, gyakoroljatok :)
2012. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
22:59 -es de nemféltétlenül van benne a nagykönyvben h csak sex előtt lehet ezt csinálni b*romarc -.- nekem tetszik az ilyen,élvezetes...:P
2012. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

ezt nem lehet elrontani, de ezt miért nem érti meg senki?:D


Sztetek mit érezhet most hogy "véletlenül":D a 3. puszi középre ment? Ha legközelebb elmegyek hozzájuk, vagy elhívom filmezni ide pl akkor mit csináljak? xd

2012. febr. 25. 23:03
 8/20 A kérdező kommentje:
hogyan köszönjek neki? Megölelem és aztán??
2012. febr. 25. 23:05
 9/20 anonim ***** válasza:
..adj neki 3 puszit abból egyetr a szájára
2012. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

megvan! az úgy sztetek jó ha nagyon nagy örömmel megölelem, aztán lassabban közelítek a szájához egy szájra-puszira, de ha elhajol akkor csak arcra lesz egy cuppanósabb fajta?


Egyéb ötlet? kiegészítés? Mit csináljak a kezemmel? (mellőzétek a "nyúlj be a bugyijába" megjegyzéseket:-D)

2012. febr. 25. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!