Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek az első csóktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csóktól?

Figyelt kérdés
Annyira félek. Aztmondják jön magától de a múltkor le akart smárolni a barátom énmeg leblokkoltam félek hogy utánna már nem fogok kelleni neki vagy hogy észreveszi hogy ez az első. Hogy kell egyátalán csókolózni?
2012. jan. 10. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nem egy cápával jársz akkor nincs mitől félni.
2012. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
és ha észre veszi hogy neked ez az első attól még nem fog elhagyni -.-"
2012. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne félj, lazulj el, csak barátodra koncentrálj és ösztönből fog jönni :)
2012. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

jön magától néz filmet gyakorolj a szomszéd fiun stb :D

ne strapáz akkor inkáb elöte masztiz egyet v nem is tudom de ne strapálj csak rontasz és mond meg neki h még nem csokoloztál ha szeretmegérti hanem találsz jobbat

2012. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vicuska87 ***** válasza:
Minden magától fog jönni, az első csóktól szerintem mindenki parázik, de ha a barátod megértő, akkor mondd el neki, hogy neked ez az első. Ha esetleg bénázol egy kicsit, akkor tudni fogja hogy miért van.
2012. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is izgultam kicsit miatta de aztán annyira magától jott minden mozdulat h meg is lepodtem
2012. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt mondják, jön magától?


Igazuk van!

2012. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is paráztam! Amikor a fiú meg akart csókolni csak addig jutottunk, hogy rám tapasztotta a száját és bedugta a nyelvét én meg rögtön elhúztam a fejem. Én ezt nem tartom első csóknak. De az igazi első csókom fuhh nagyon jó volt! Előtte paráztam kicsit és nem is engedtem rögtön a fiúnak de utánna belementem és nem rontottam el! Én sem hittem el amikor azt monták, hogy jön magától, de most már tudom, hogy ez tényleg így van.
2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem engedted neki, ezt ő úgy fogja felfogni hogy nem adod magad könnyen azaz nem vagy egy könnyen kapható ribanc. És ez jópont :D
2012. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nem tudom h amióta ezt írtad történet-e vmi..de ha igen hanem mostmár leírom:)

Én az első csókomra tisztán emlékszem..mindenre..kivel.hol.hanyadikán.stb:)

én megmondtam az akkori pasimnak h még sohasem smároltam azt mondta h nem baj:)

egy hétig csak szájrapuszi volt aztán egy pénteki napon felmentem hozzájuk körbejártuk a házat aztán felmentünk a szobájába ott is körbe néztem..aztán leültünk az ágyra..beszélgettünk..aztán közelebb hajolt és megtörtént amitől annyira féltem..szerintem nagyon aranyos volt..bár féltem h jól csináltam-e utána azt mondta h nem is volt rossz:D nagyon aranyos volt:) ennél több nem is történt:) mondjuk fiatal voltam nagyon most is az vagyok de nem baj:D szóval az a lényeg h nem kell félni:) nézz előtte filmeket vagy olyan videókat amikben csókolóznak bevallom én is néztem:$

nekem abban a pillanatban a torkomban dobogott a szívem:) szóval hajró:))

2012. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!