Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félek az első csóktól!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek az első csóktól!? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel tetszünk egymásnak, tegnap beszélgettünk is, meg nevetgéltünk, csak az a nagy helyzet, hogy még soha nem csókolóztam senkivel, és megijedek, ha belegondolok, hogy majd egyszer meg akar csókolni!!!! Szóval tudnátok tanácsokat adni? Mit csináljak, és főleg mit NE csináljak...ha közeledik, akkor félek, hogy, elhúzom a fejem....:((((
2011. márc. 28. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
gyakorold be előtte mással
2011. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az meg milyen..:/// Ugyanmár, akkor csinálnám ezt, ha az a valaki nem tetszene...Talán még akkor se...:///
2011. márc. 28. 20:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy gyakorold mással:D én is 14 vagyok és én sem csókolóztam még, fogalmam nincs, hogy mit kell csinálni és mit nem, de szerintem fölösleges ezen agyalnod az első szerintem úgyis kicsit béna lesz, a fejed ne húzd el, arra az egyre figyelj szerintem.
2011. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jönni fog magától,nyugi.:) Én is nagyon paráztam,aztán rájöttem,hogy nem olyan nagy dolog.:) Ne stresszelj ezen!
2011. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Moszuke ***** válasza:
100%

én 14évesen megkérdeztem egy barátom, ezt válaszolta:

(nem szó szerint)

pf b.zd:D ne legyél hülye.. nem kell tudni semmit, jönni fog magától...

ami mondjuk fontos lehet, hogy nyeld le a nyálad csók előttxDDD nem szerencsés ha eláztatod a lányt.

-ennyi-



na.. ennyit fűznék a témához:)

2011. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amúgy a kérdező lány úgyhogy max a fiút áztathatja elxD
2011. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
43%
én 15 vok mégse smároltam mégxd állitolag nem vagyok csunya és kedves is vagyok. nem értem:\
2011. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 AndiBandi93 ***** válasza:

Előzőnek: jaajj már megint ez hogy úúú 15 vagyok de nem smároltam sekivel jajj de ciki!! cc -.-" miért mindig másnak kell megfelelni?! Hidd el a NORMÁLIS fiúknak százszorta jobban bejön az a csaj, aki még nem csókolózott. Mondhatni "friss hús" még.


Kérdezőnek: nyugi nem kell parázni :) mondjuk nekem speciel 180 volt kb a vérnyomásom mikor a "nagy pillanatkor" közeledett a srác, de végül is olyan érzésm volt hogy lesz ami lesz... kb mint amikor a kissé víziszonyos bele készül ugrani a mélyvízbe :) úgyis felvisz a víz...

Végül benyögtem a srácnak egy olyat hogy "Jéé olyan mintha kardozni kéne a nyelvünkkel!" Utána rögtön ezt gondoltam: "Uhh, ennél cikibben nem is reagálhattam volna... :\" de végül a srác azt mondta nagyon tetszett neki a hozzászólásom :D

2011. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
láttam itt egy kommentelő írta, hogy gyakorold be előtte mással. ennél értelmetlenebb választ nem nagyon láttam még xd na de. én először lassan egy éve csókolóztam egy sráccal,akivel azóta is együtt vagyok. amikor meg akart csókolni megijedtem, hogy mi lesz, azt se tudom mit kell csinálni, biztos rossz leszek satöbbi. elhúzódtam, és elkezdtem valamit hantázni arról, hogy mi lesz ha belészeretek ettől, meg ilyenek, eszméletlenül gáznak éreztem a szitut, mai napig visszaemlékezek elvörösödök, uhh... :D de végülis egy váratlan pillanatban úgy döntöttem megcsókolom a srácot, és úgy tűnik nem voltam rossz annyira, mivel még mindig járunk :D szóval azt tanácsolom, ne parázd túl a helyzetet, hagyd hogy a srác vezessen - bár nemtom ő mennyire tapasztalt, de inkább bízd rá magad, és azt csináld amit ő. neked vélhetőleg nem lesz ilyen gázos az első smárod mint nekem, drukkolok :D
2011. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én sokat játszottam előtte üveges játékokat szóval nemvolt ismeretlen dolog, de mégiscsak más egy 'igazi' csók. az 'igazi' csókom jólsikerült, bár sajnos nemtartott sokáig :( szerintem annyi h fel kell fedezni mit szeret a partnered, ő hogy csókol :)
2011. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!