Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Féltél az első csóktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltél az első csóktól?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már régóta közel állunk egymáshoz, de félek tovább lépni, mert még nem smároltam és félek h béna leszek és ez ciki lenne...:S
2011. ápr. 21. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem voltam már fiatal amikor először csókolóztam mégsem féltem.
2011. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

én még nem csókolóztam


de félek 1 kicsit én is.


14/F

2011. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15évesen én sem csókoloztam, de buliba összejött és irdatlanul passszoltunk egymással a csajhoz, azóta is azt a technikát adom elő és sikere van!: )
2011. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tsz-tag ***** válasza:
100%
én féltem, aztán megtörtént, senkise bénázott és nem féltem...ennek idejét sem tudom már:D aztán jött a szex...féltem, megtörtént és nemféltem aztán egyre profibb lettem...ez se most volt:D és még csak 20 éves fiu vagyok gondolnád?:D
2011. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy lehet elrontani, ha meg sem próbálod.
2011. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én igen, de akkor még csak 12 voltam :P


15/L

2011. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaja, én is féltem tőle, mindig elképzeltem a tökéletes csókot, de attól tartottam, hogy majd élesben úgy sem fog menni. És errefel tök jó volt, mert hagytam, hogy az érzés vezérlejen.:) Egyszerűen nem lehet elrontani!:) 18/L
2011. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

féltem nagyon :D hogy elb@szom, hogy nem fogja élvezni, hogy túl nyálasra sikerül...

aztán megtörtént, és azt a visszajelzést kaptam hogy jól smárolok :)

akkor 16 voltam, most 17f

2011. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, meglehetősen féltem. A barátomnak is elmondtam, aki azt mondta, semmi baj nem lesz :)

Igaza volt teljes mértékben. Habár, mondtam neki, (mielőtt valamit félreértene) hogy először legyen csak egy pici szájrapuszi, utána pedig majd haladunk. Két nap alatt bele lehet jönni teljesen :) Meg is lettem dícsérve ^^

Nem kell tőle félni, csak a megfelelő ember kell hozzá :)

2011. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!