Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félek az első csóktól!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek az első csóktól!? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel tetszünk egymásnak, tegnap beszélgettünk is, meg nevetgéltünk, csak az a nagy helyzet, hogy még soha nem csókolóztam senkivel, és megijedek, ha belegondolok, hogy majd egyszer meg akar csókolni!!!! Szóval tudnátok tanácsokat adni? Mit csináljak, és főleg mit NE csináljak...ha közeledik, akkor félek, hogy, elhúzom a fejem....:((((
2011. márc. 28. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

egy a lényeg,ne idegeskedj miatta na!:)

egy éve volt az első barátom,szájrapusziból lett az első nyelves csók.énis paráztam,hirtelen volt,mind a ketten tapasztalatlanok.aztán együtt gyakorolgattuk ^^(mostmár így visszanézve,sajnos együtt)Pár hónap szünet után,hirtelen smároltak le,pedig előtte egy-két héttel eljátszottam a fejembe,hogy milyen lenne ezzel a sráccal smárolni,és rögtön beparáztam.Két hete szintén,na az érdekes szitu volt,mert nem számitottam rá.A srác régóta tetszett,de csak szivatgatott.Odajött buliba táncolni,és egykis bújós táncból kézfogás lett,meg lentebb csusszant kezek,meg ölelkezés,meg szájrapuszi,onnan a csók.És kéthete szintén csak szivatott.:D

Szóval ha megtörténik az első,is lehet tőle parázni,látod?:)

nem szabad tőle félni,ha tapasztalt majd megtanít,ha nem akkor majd együtt gyakorolgattok!:)

15L

2011. márc. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2 hete kaptam meg az első csókomat.

14 éves vagyok én is és lány.

Én nem izgultam miatta, csak annyit gondoltam, mi lesz ha elrontom. De, az a helyzet, hogy ezt nem lehet elrontani, ha olyannal csinálod aki tényleg szeret téged, és te is szereted őt! :)Mivel ő a fiú ő fog "vezetni", nem kell gyorsan, ahogy ő csinálja próbáld te is felvenni a tempót. Egyáltalán nem nehéz, de ez adja magát!

2011. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
csajszi ne félj már tőle ennyire.Hidd el kellemes érzés, és nyugi nem fogod tudni elrontani.Nem egy kivégzésről van szó:D
2011. ápr. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!