Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondjak a legtöbben itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjak a legtöbben itt hogy nem is gaz ha valaki huszonévesen meg szűz?

Figyelt kérdés
Szerintem meg ez nagyon nagy gáz. Sajnos én is az vagyok 24 évesen. Sokszor jártam mar itt úgy, talán 3 szőr vagy 4 szer, hogy irt itt nekem egy egy lány, hogy mi a bajom meg hogy szerinuk ez nem gàz, meg hogy hany eves vagyok. Amint irtam hogy 24 vagyok sajnos a 4 lanybol egyik sem irt vissza semmit, mélyen hallgatott mind az összes. Azt hittek hogy tizenéves vagyok, mert ott meg tenyleg el lehet nézni a dolgot. De 20 felett ezekből az esetekbol azt veszem észre, hogy igenis gaznak tartják az ide irkalo emberek is. Holott ezek az emberkék nem vallják be , holott érthető, hogy azt gondoljak magukban, hogy itt mar nagy a baj. Biztos arra gondolnak, hogy vagy tenyleg ennyire csúnya a gyerek, vagy valami testi zavara van, antiszociális stb. Holott csak arról van szó hogy 17 évesen egy lány ugye megsértett és úgy hazavagta az onbizamammat, hogy majdnem öngyilkos lettem miatta és többet nem mertem a lányoknál kezdeményezni.
2012. márc. 25. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
ez tenulságos és egyben vicces film ami segitene ebben a helyzetben http://www.youtube.com/watch?v=9N9wXOv0BXk nézd meg és irj
2012. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével!!
2012. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig gáz! Főleg azok mondják, hogy nem gáz, akik ugyanebbe a cipőbe járnak.(csak magukat nyugtatják ezzel) Én már rég elmentem volna k*rvázni.
2012. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz...

És abszolút nem azért írom, mert én szűz lennék (10 éve nem vagyok az).

Igenis lehet olyan, hogy valakinek egyszerűen nem jött össze. Az, hogy nem megy krvához, inkább ízlés dolga.

Igazából 3 barátom közül 2 20 éves kora után vesztette el. A legelső pedig velem együtt, 18 évesen.

Ne hallgass azokra, akik szerint gáz. A lányokat meg végképp nem értem, engem valószínűleg még izgatna is a gondolat :)

2012. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a gáz ha te annak tartod. Ezen senki sem tud segíteni, önbizalmadat meg rombolja mint a sz@r.
2012. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak szánalomból mondják. De már elég nagyfiú vagy, hogy a saját kezedbe vedd végre az életed(és a csajokat)!
2012. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!