Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesen szűz. Azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen szűz. Azért mindegy már neki hogy kivel, csak járhasson valakivel, mert már ki van éhezve?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki 22 éves és szűz. Régebben nagyon válogatós volt pasi témában, de mostanában már sokszor arról beszél, hogy ez is tetszik neki, meg az is. Olyanok akikre azelőtt rájuk sem nézett volna. Azért mert már szeretne szexelni?
2011. febr. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy ismerősöm"


Ja :)

2011. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt gondolom van pár hülye, aki ezzel cseszegeti, másrészt alárendeli magát a társadalomnak, ahol sokminden a szexről szól, és dívik az a nézet, hogy aki nem szexel az nem normális, harmadrészt pedig nincs kitartása, márpersze ha saját döntés volt, hogy így alakult.
2011. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen haverom, ugyanez csak fiúban. :) Valószínűleg el kezdte érezni hogy valami hiányzik amitől még kerekebb lenne a világ. Nem biztos hogy csak a szex, lehet hogy úgy általában egy társ hiányzik neki.
2011. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tényleg :D

Most miért írnám azt, hogy egy ismerős, ha én lennék? :D Anonim oldal... -_-"


Amúgy meg furcsállom, mert egy elég visszahúzódó lányról van szó, most meg kikelt magából mint valami tigrisasszony :DDD

2011. febr. 2. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ketyeg a biológiai vekker...
2011. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszket a nunija, igen. Titokban minden lány vágyik rá, hogy alkalmanként jól megdugja valaki.
2011. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha sokáig nincs csaja/pasija vkinek, ak lejjebb adhatja az igényeket, ez szinte természetes biológiai folyamat. nekem se volt már barátnőm kb 6-7 éve, de mostmár én is belementem egy kapcsolatba, de figyelembe vettem, h most rondábbat is megkívánhatok, és próbáltam azért olyat választani, aki másoknak is bejön, sőt, úgy kellett leállítani a régi pasijait, és többen is hajtottak rá, szóval az éhség mégsem csalta meg a szemem :D
2011. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

később érő tipus ennyi.

énnekem is tetszettek a lányok már 12 éves korom óta, de válogatos meg félénk voltam. 20 után jött rám hogy alábbadtam az igényeim mert rájöttem hogy a külső igazából tökmindegy, ne legyen csúnya, ha megszeretem úgy is ő lesz a legszebb. szerintem az ismerősöd is így járt. ráébredt hogy a külső nem minden, és szüksége van egy társra, nem feltétlenül a szex miatt. szerelemre vágyik. tök természetes.

21/f

2011. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és szűz. Igen, pontosan arról van szó, amit leírtak előttem. Én is vágynék már egy kapcsolatra és persze a szexre is, mert e nélkül akárhogy vesszük nem teljes az élet. Picit kezdek én is "bevadulni" :D
2011. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!