Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a véleményetek a hosszú szoknyáról?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha a lány egy szép hosszú szoknyában állítana be randira, ami mondjuk jól áll rajta. Öregasszonyos? Vagy tetszik nektek?
2012. márc. 25. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne teszene ,ha jól áll rajta.
2012. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem szeretném!! Biztos egy apáca találta ki azt! És nem értek egyet vele, az estélyi ruhákat se bírom, akkor inkább farmernadrág és kaja a parkban, vagy a dombtetőn naplementekor.
2012. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Hogyha egy fiút fel akarsz "szedni" akkor előnyösebb először minnél rövidebbet, kihívobbat.

Utána már felveheted a hosszabat is. De a fiúk nem igen "ugrálnak" érte.

2012. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Hát engem különösebben nem érdekel de számomra egyátalán nem vonzó :S szerintem elég konzervatív a hosszú szoknya :S
2012. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
slampos, hittérítők hordanak olyat
2012. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem több szoknyám is van de egyik sem slampos és nem nézek ki hittérítőnek bennük :D
2012. márc. 25. 16:45
 7/12 anonim ***** válasza:

a szabáson sok múlik, de ha alapból a bokádat súrolja beszél d le magadat róla.

de ha ilyesmi akkor hajrá!


[link]

2012. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik,ilyen vénasszonyosnak a csajoknak,számomra csak a mini jöhet számításba.
2012. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha illik hozzád, tök rendben van, de mutass képet.
2012. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!