Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a jelei annak, hogy a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy a fiu haverom (lany vagyok) tobbet erez irantam, mint baratsag?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok. Egy bizonyos korban NINCS fiú és lány között olyan barátság, amely mindkét félről egyforma lenne. Tehát ha már barátkozik veled, az jel.
2012. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhív randizni. Ha nem, akkor tök mindegy, mit érez, nem akar tőled semmit.
2012. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon feni rád a fogát, és sokat bámul a szemeivel levetkőztet szinte!
2012. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"feni rad a fogat" lol
2012. márc. 23. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

igen!!! feni rád a fogát!!! :)


biztos szétszedné az ánuszrózsád! :)

egyébként ha többet akar, és most akkor térjünk el a szextől :)

akkor amikor csak lehet veled van átölel simogat , amikor lehet bezsél veled, imád veled lenni alig száll le rólad mindig keres kutat téged mint Serlokk

2012. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem, kezd tobbet erezni irantam, mert ezeket csinalja :)
2012. márc. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!