Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez baj? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik,de magasabb vok nála egy fél fejjel.Idősebb nem,cak magasabb.Szerintetek ezért nem mer kezdeményezni?? HELP!
2012. márc. 23. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy emiatt nem mer, de akkor lépj te, hogy ez téged nem zavar. Veszíteni nem veszíthetsz semmit.
2012. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha neked nem baj, akkor lépj. én pl sose kezdenék magasabbal, bármennyire tetszik.. de ha odajönne 1 magasabb csaj, nem küldeném el :)
2012. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj :) Nekem is volt alacsonyabb fiúm és a férjem is csak annyival magasabb, hogyha magassarkút veszek fel, akkor egymagasak leszünk. Vegyél fel lapos talpú cipőt és kezdeményezzél te :)
2012. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Én már lapostalpúval magasabb vagyok mint ő.:D
2012. márc. 23. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!