Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lesz ebből valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz ebből valami? (kicsit hosszú, részletek lennt)

Figyelt kérdés
Szóval kezdeném azzal hogy van egy fiú akit úgy pár éve ismerek és akkor meg bele voltam esve és egy hajszállon függőtt hogy összejöjjünk , de mert nem lakunk egy városban így hát összejött egy ottani csajszival... És most rá 2 évre megint találkoztunk valahol és megint fellángolt bennem az érzés. Nagyon szeretem őt és néha mikor neten beszálünk még ő hozza eló hogy emlekszem-e még mikor először taliztunk? meg ilyenek... és multkor még azt is mondta hogy eljönne hozzám.. most már 1 városba járunk suliba úgyhogy a talizás probléma megoldva. Multkor aztmondta még hogy kéne egyszer eljöjjek én is a téli szünetbe egy napra a városba hogy talizzunk de azota nem mondta pontosan mikor,mert sok a programja mostanaba... szerintetek akar még valamit?? rákérdezzek hogy akkor mi is lesz azzal a talival vagy várjam meg amig ő kérdi?
2011. dec. 21. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy van pár helyesírási hibám, bocsi ezért de nem szokásom ékezettel írni gépen és előre is köszönök minden választ
2011. dec. 21. 17:25
 2/5 anonim ***** válasza:

előbb kérdezd+ h milyen lányok jönnek be...

ha azt mondja h a félénk lányok, ne hozd fel a randi témát, de ha nem mondja a félénkséget, hozd fel nyugodtan a témát, max nyomulósnak tart, de én szeretem a nyomulós lányokat :D

2011. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ de az nem túl rámenős kicsit ha épp azt kérdem h milyen lányok tetszenek neki?
2011. dec. 21. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben viccesen, nem nyomulósan rákérdeznék. Amolyan "á, úgyis mindig lerázol... múltkor is elhívtál aztán nem lett belőle semmi" stílusban :)
2011. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen megprobálom lássuk mi lesz belőle :D
2011. dec. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!