Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne sikeresen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne sikeresen az utcán csajozni?

Figyelt kérdés
Valami jó tipp vagy szöveg létezik hogy letudjak lányokat szólítani az utcán? Egyáltalán hogy menjek oda?

2012. márc. 19. 23:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ugyan emberek megvalósítható ötletek kellenek.HA mondjuk megtetszik egy csaj az utcán és oda akarok menni leszólítani akkor hogyan kezdjem? Mivel szólítsam meg és hogyan? ÉS azután mit mondjak neki?


Esetleg vmi frappáns duma ami bejöhet ahhoz hogy felkeltsem érdeklődését, hogy ne küldjen el a p...ába?

2012. márc. 21. 18:05
 12/14 anonim válasza:

Hozzám már jött oda srác az utcán, és helyes is volt, barátom sem volt, mégis leráztam finoman, mert csak azt tudta mondani, hogy milyen szép vagyok, tetszik neki a mosolyom..stb.

szerintem a siker titka a humor...az meg a helyzet adja.például barátnőm és a párja úgy ismerkedtek meg, hogy mi a buszon ültünk, és a srác(pár haverjával volt) ahogy szállt fel, megbotlott és majdnem hasra esett, ezután ránézett baránőmre,és megszólalt: Életveszélyes a szépséged:D

mi nevettünk,és így elkezdődhetett a beszélgetés (több, mint 2 éve együtt vannak) :)

2012. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ez ostobaság, útcán nem nagyon lehet. Egyszerüen az útca az egy nyitott világ, ahol közlekednek két hely közt a vadidegenek, és senki nem tud a másikról semmit, jó ha életedben egyszer elmész mellette, egyszerüen nőknek kb 10 ből 8 nak semmi motivációja nincs útcán ismerkedni, szeretik kiismerni a palikat, ilyen helyen meg lehetetlen, inkább be vannak tojva, hogy mivan ha valami erőszakos állat, vagy kéregető, vagy emberrabló vagy és satöbbi marhaságok. Én utcán már nőkre rá sem nézek, mert annyira felesleges, kutyát nem érdekelsz ha utcán vagy, megnéznek nyilván hogy ki ez a király meg satöbbi, de senki nem akar tőleg semmi többet. Ismerkedni csak zárt közösségben lehet, zárt helyen, közös elfoglaltságot intéző személyek közt. Pláza folyosólya már nem fér bele ebbe. Általában oktatási intézmények illetve a szemét szórakozóhelyek azok ahol az emberek 80 % a párt talál, esetlen strand, de az ritkább. Talán nagyon sokadik látásra találkozás szemezés után tömegközlekedési eszközzel szituáció is belefér nekik. Néztem már egyébként ilyen interwiev fiúkat, akik csak úgy leszólították a nőket az útcán, ilyen közvéleménykutatásos féle akármik, barátságosan közeledtek, de a nők mind egytől egyig lekezelő, flegma, távolságtartó volt velük, pedig nem voltak igazán bunkók. Az ilyenek el is veszik a kedvet. Manapság marhasok a flegma nő, ilyenek dildózzák magukat, addig én keresek valami elit kur vát aztán kedves közegbe kerülök hátsó szándék nélkül.
2012. júl. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hagyd el a cicázós-bébizős hűdemenőkölökvagyokén dumákat mert abból csak az jön le hogy egy suttyó csöves paraszt vagy,vagy pedig házir*bancot keresel.

,,Egyáltalán hogy menjek ida?"

-A két lábadon!!!

2013. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!