Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csajozni? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csajozni? Most komolyan kérdem nem tini vagyok.

Figyelt kérdés
Elég hosszú a sztorim,a lényeg az hogy nem sok nőm volt,bulizgattam 20 éves koromig,aztán letelepedtem egy csaj mellett 7 évig,annak vége szakadt és rögtön el kellett vonulnom 3 év börtönbe pár kamaszkori hülyeség miatt,szóval kb 10 év kiesett az életemből,kéne egy hölgy de hogy kell? mit kell írni vagy hogy alakíthatok ki kapcsolatot mondjuk egy társkeresőn? bulizni nem járok mert átlagos pasi vagyok,kicsit nehezen illeszkedek be új társaságokba de nem vagyok rossz ember sőt nagyon jó lelkű,csak hát nagyon magányos.Köszi a válaszokat.
2012. márc. 10. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki szimpatikus meghívod egy vacsorára, beszélgettek könnyed témákról, élvezitek egymás társaságát.
2012. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg irj az ismeretlen hölgynek iyleneket: neharagudj h csak igy ismeretlenül rádirok, de nagyon szimpatikusnak talállak a kép alapján. Lenne kedved ismerkedni/beszélgetni velem? aztán hivd el később egy kávézóba,moziba,sétára stb. :) Sok sikert!

egy lány

2012. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem plázába lehet legjobban csajozni.mindig vigyél pénzt amikor csajizni indulsz.először olyan csajra hajts aki pl: bajban van a csaj bántják.másodszor ha nem félsz megvéded becsületesen a lánytha félsz erre való a pénz.odamész ahoz aki bántja a csajt közbe a ppénz a kezedbe (min.1500ft)és megfogod a pólóját és odahúzod magadhoz.belesuttogod a fülébe:figyelj itt van a kezemben xyz forint belerakom a zsebedbe ha elrohansz.általába szokott sikerülni de 30% az esélye hogy beégsz
2012. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!