Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne sikeresen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne sikeresen az utcán csajozni?

Figyelt kérdés
Valami jó tipp vagy szöveg létezik hogy letudjak lányokat szólítani az utcán? Egyáltalán hogy menjek oda?

2012. márc. 19. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a szöveg mindegy,egyébként nyitásnak nevezik.

de vannak erre garantáltan működő szakkönyvek amiből megtanulhatod.

2012. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Jóképű vagy? Akkor mindegy mit mondasz, inni fogják a szavaidat:D

Ha viszont nem vagy jóképű, akkor úgyis elhajtanak a p-ba.

2012. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Csajozási tanácsok kezdőknek.

1. lecke:

Ne legyél ronda.

2012. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Tudok egy jó szöveget: "Szia bébi, szállj be a Ferrarimba elviszlek egy körre" Yeah ....
2012. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Szia Béla vagyok.....például, ne légy barom a jó csajozós dumákkal csak lejáratod magad odamész elmondod mit szeretnél esetleg megdicséred ha valami szép benne oszt jó napot......
2012. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hallod. Múltkor hozzám odajött egy full random ismeretlen szimpla egyszerű mezei gyerek. A kezemben lévő szórólapról kezdett beszélni. :D Tök cukor volt, én örültem neki. Vigyorgott, mint a vadalma, nem tudom ki küldte volna el a szerencsétlent a búsba mégis...

Ha nem vagy bunkó, veled se lesznek azok. Persze ha nem 3.14csákkal kezdesz.

20L

2012. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Persze ha nem 3.14csákkal kezdesz. " ez fájt... xD

Fogj egy lapot, írd rá ezt: "Ha tetszem mosolyogj, ha nem akkor csinálj egy hátra szaltót"

Biztos lehetsz benne, hogy 100ból 99 mosolyogni fog :D

2012. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha egy Merci SLK-ból szólsz ki, tuti bejön!
2012. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hmm. Az biztos, hogy ne kínálgasd a lányokat cukorkával! :-D

Szerintem legyél jófej, azt kész. Engem mindig ledönt a lábamról minden vicces és jófej pasi. Sztem nincs olyan, hogcsajozós duma, minden a helyzettől függ... Max csak trèningezheted magad :))

Emlékszem nyáron a hugomat ráuszírottam egy kva helyes pasira, hogy mondja azt, hogy nem találja a nővérét, mert azthittem, hogy milyen jó lesz, ha megtaláljuk egymást a fiu segítségével, meg minden, de elküldött a büdös ppp-ba...

15/L

2012. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hallod. Múltkor hozzám odajött egy full random ismeretlen szimpla egyszerű mezei gyerek. A kezemben lévő szórólapról kezdett beszélni. :D Tök cukor volt, én örültem neki. Vigyorgott, mint a vadalma, nem tudom ki küldte volna el a szerencsétlent a búsba mégis..."


Nem szó szerint kell érteni a p.-ba elküldést:D Tulajdonképpen te is ezt csináltad a sráccal, csak finoman... Az eredmény ugyanaz, ez a lényeg, nem más.

2012. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!