Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyon tetszik egy lány, de nem ismerem, hogy ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Budapesten dolgozik egy kávézóban, meg szeretném ismerni, de nem tudom hogy menjek hozzá. Szerintem értené mit akarok, jobb lenne, ha egyből megmondanám neki, hogy meg akarom ismerni? Vagy ez nyomulás lenne?

Nem veszíthetek semmit, max. elküld melegebb éghajlatra. Mikor először már megláttam akkor szimpatikus volt és azóta is ő jár a fejemben.



2012. márc. 17. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
én 20 leszek 2hét múlva.
2012. márc. 17. 14:42
 2/4 anonim ***** válasza:
tudom,hogy fura 14 évesen 20 évesnek írni de szerintem más lehetőség nincs csak ha leszólítod és elhívod valahova, meg olyan sokat tényleg nem veszíthetsz és ha nem bunkón adod elő hogy mit szeretnél akk nem hinném hogy nyomulásnak venné:)
2012. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beülsz egy kávéra és megkérdezed hogy nem szeretne-e csatlakozni :)
2012. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meghívod egy kávéra és leültök ott egy asztalnál ha végeez a munkával biztos tetszik majd neki hogy ott lehet valakivel egy olyan helyen amit jól ismer
2012. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!