Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék randira hívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék randira hívni egy lányt, de félek, hogy nemet mond és akkor többet nem tudok a szemébe nézni? MIt tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen vagy megkérdezni ,különben sose fogsz közelebb kerülni hozzá.
2012. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha meg nem kér szöle akkro 98éves korodig naponta 3x fogod megbánni hogy nem tetted meg. Melyik a jobb? áljál oda kérdezd meg vagy hivd el egy kólára. a válaszban ugyis bele lesz kodolva az esélyed.ha eljön kólázni mehet a kérdés. ha nem akkor meg ugyse tudja meg mit akartál töle. ha meg ott mond nemet akkor meg puff... 2 hét és elfelejti...
2012. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ismerős!:D

De hívd el!; én is ilyen voltam, de megtettem, ma 20 éve vagyunk boldog házasok!;)

2012. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hívd el mindenként!
2012. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenképp!!!
2012. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hívd el és sóvárogj évekig. Ha neked jobb a bizonytalanság...
2012. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tedd meg! Én bebuktam vele fél perc alatt, és olyan vörös voltam, mint a rák. De mégis örültem, mert "túl vagyok ezen is". Egy kicsit megkönnyebbül az ember utána. Ha bejön, szuper, ha nem, lesz pár rossz napod, és kész. Ellenkező esetben tuti eszembe jutna még, hogy mi lett volna, ha...
2012. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!