Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyzet ez már? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyzet ez már? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először ő kezdett el szemezni én meg félénken csak oda-oda néztem.( Mindig köszönt, a közelemben volt. Előre engedett, összemosolyogtunk. ) Most már hogy összeszedtem magam ( jó pár hónapra rá )én kezdtem el. ( Láttam, hogy néha néha néz, de konkrétan ekkor már nem szemeztünk, mert kevesebbet is találkoztunk. ) Ekkor elment előttem, mintha valamiért menne, és összenéztünk. Következő héten meg már mintha kerülne. úgy ült, hogy ne lássak rá, vagy úgy állt, hogy az arca csak félig látszódott. Már rég elhívhatott volna valahova ( mert már meg is szólítottam, ő 1x sem jött oda hozzám. Látom rajta, hogy nem vagyok közömbös neki. Sokszor már azt hiszem, hogy meleg..........

18L

köszönöm a válaszokat


2012. márc. 15. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyikőtök kutya, másik eb. Dumálj vele. Ne azzal kezd, hogy tetszik neked és akkor nem lesz gáz.
2012. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De bizony ez egy besz*ri gyerek,ne várj tőle túl sokat...Ha nem kezdeményez,akkor veszett ügy...
2012. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!