Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi a helyzet? Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a helyzet? Mit csináljak én?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: még csak ismerkedési szakaszban vagyok egy fiúval, már megbeszéltük a 2. talit is, amit családi ok miatt lemondott (az indok igaznak tűnik). Eddig még rendben is van a dolog, de azóta nem keresett, legalább egy sms-t küldhetett volna ha más nem. Ha nem ismerném, és nem tudnám hogy ez nem jellemző rá, akkor már tuti elkönyveltem volna hogy átvert, de így... Most mit csináljak? Talán keressem én vagy várjak még? Vagy megint átvertek, ezt nem szeretném...
2012. febr. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha az a családi ok vmi szomorú dolog, pl. haláleset, ilyesmi, akkor még azért nem keresett, mert azzal van elfoglalva.
2012. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor írhatsz neki te is akár, h. minden rendben van-e, v. ilyesmi. Tudsz-e vmiben segíteni. (mármint h. könnyebben elviselje a fájdalmat)
2012. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem olyan családi ügy, szóval ez nem ok hogy keressem
2012. febr. 27. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
mióta nem keresett?
2012. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még "csak" 2 napja, de eddig ez nem volt szokása
2012. febr. 27. 14:55
 6/7 anonim válasza:
linkelj neki egy jó zenét, az se nem nyomulós se nem tutyi-mutyi. csak egy szám, és valszeg válaszolni fog, hogy "fúú, ez tényleg jó szám, amugy miujság, sajnálom hogy nem kerestelek csak ez.. meg az volt..."
2012. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó: hát erre már nincs szükség, ugyanis "felszívódott"


de remélem ezek után már nem is jelentkezik, még egyszer nem csinál hülyét belőlem

2012. febr. 29. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!