Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent, asszem belezúgt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, asszem belezúgtunk egymásba?

Figyelt kérdés
én(22L) és ő(22F) egymásba zúgtunk, olyan különleges fiú, ha egy légtérbe vagyunk folyton vigyorgunk mindketten,ő is és én is folyton mást se csinálunk csak mosolygunk, ilyenkor nem megyünk oda egymáshoz,csk keresük egymást,de mindketten tudjuk szerintem,h miről van szó. Ha csak ketten vagyunk,ugyanígy folyton mosoly:)) olyan jól megértjük egymást,pár hét alatt így összecsiszolódtunk. Olyan jóképű fiú,és a mosolya elvarázsol teljesen,én is ős is csak mosolyogni tudunk, tudom h nagyon gyereksek vagyunk,de nem érdekel ,és őt se szerintem,semmi nincs köztünk,és mégis érzem,h van ...ez szerelem?
2012. márc. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

De aranyos:)

sok sikert;)


Csak jobb lenne megismerni az illetőt, hogy nincse mögött

2012. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*-e mögötte valami rossz. Nincs-e barátnője stb...
2012. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
beszélgetni is szoktunk,már ismerem egy kicsit, ha ketten vagyunk csak jól elebszélgetünk
2012. márc. 15. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen,lehet,hogy többet érez irántad mint barátcság :)

20f

2012. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelem?

Meg tudja-e valaki magyarázni, hogy mi is a szerelem???

Megsúgom: nem!

Mindenki maga érzékeli ha érzékeli...viszont azok a személyek akik közel állnak hozzád, tutira észreveszik. :)

2012. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!